Magio GO zadarmo k  Magio Televízii - pôjde na vlastnom android boxe?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

pôjde mi Magio GO zadarmo k Magio Televízi aj na nejakom vlastnom (Android) boxe alebo skutočne len na Magio GO TV Boxe?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

presne tak po novom (novej zmluve) to uz nejde dneska si tv nepozrem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič

Tak si mohol hneď napísať že na novej zmluve to už nefunguje, ja takú vedomosť ani skúsenosť nemám. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám nainštalované Magio Go ,ktoré je ako benefit k magio iptv, na Android TV a funguje to bez problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem, že platené Magio GO spustím na Android boxe ale je otázne či na niektorom spustím aj to Magio GO k Magio TV. Ozaj s tým nikto nemá skúsenosť (niekto s predĺženou viazanosťou po 25.2.2021) ?

Nie, nespustis to na vlastnom boxe, a ani v appke v Samsungu alebo LG. Jedine si doobjednat ich Magio GO TV Box

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od 25.02. je Magio GO k Magio TV zadarmo poskytovaná pre jedno zariadenie, bez ohľadu na to, či to je mobil/tablet, PC, box.. 

Funkčnosť cez box je garantovaná pre originál Magio GO box od Telekomu, iné zariadenia (napr. spomínaný Android box) môžu fungovať, počul som že to funguje, skúsenosť s tým nemám, ale funkčnosť nie je garantovaná. 

Viem, že platené Magio GO spustím na Android boxe ale je otázne či na niektorom spustím aj to Magio GO k Magio TV. Ozaj s tým nikto nemá skúsenosť (niekto s predĺženou viazanosťou po 25.2.2021) ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka za rozšírenie obzorov :)

Ja som to totiž riešil nedávno u brata. Má Magio TV cez IPTV set top box a chcel k tomu prihlasovacie údaje, aby mohol pozerať TV cez počítať. Pani na infolinke nám dala prihlasovacie údaje avšak išlo to len cez mobil a len 10 programov. Takže sme dostali prihlasovacie údaje len pre Magio Benefit. Podľa toho, čo sa píše pod tým linkom, by mal mať brat nárok na Magio GO...

Čo sa týka zariadenia, podľa mňa by to malo ísť  aj na vlastnom Android boxe ako bežné Magio GO ale skúsenosti s tým nemám. Nejaké info k boxom je tu: https://www.androidbox.sk/page6.html

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od 25.02. je Magio GO k Magio TV zadarmo poskytovaná pre jedno zariadenie, bez ohľadu na to, či to je mobil/tablet, PC, box.. 

Funkčnosť cez box je garantovaná pre originál Magio GO box od Telekomu, iné zariadenia (napr. spomínaný Android box) môžu fungovať, počul som že to funguje, skúsenosť s tým nemám, ale funkčnosť nie je garantovaná. 

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Služba Magio GO Benefit, ktorá je zadarmo ponúkaná ku Magio TV pôjde len na mobile alebo tablete. Nepôjde na PC, nepôjde ani na vlastnom a ak sa nemýlim tak ani na telkom magio go tv boxe. Ochrana spočíva v tom, že je tam povolené používanie služby len na malých obrazovkách (myslím, že do 14 palcov?). Keď tak ma opravte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar