Televízne programy/ raster

Otázka

• 0

Vážení, kedy plánujete zaradiť do ponuky SLOVENSKÚ športovú TV "JOJ Šport"???

Nielenže nevidíme 2/3 pretekov SP v zjazdovom lyžovaní s Peťou Vlhovou,  vysielacie práva na MS v hokeji taktiež zakúpila JOJ šport, nehovoriac o slovenských súťažiach. V diskusii som videl odkaz na článok, kde zástupca Telekomu vysvetľuje, že má širokú ponuku športových tv programov. Poprosím moderátora o odpoveď, kde sa v ponuke slovak telekomu-okrem najvyšších líg vo futbale a v hokeji dá sledovať Tipos slovenská hokejová liga, 2. ligas vo futbale, volejbalová, basketbalová, hádzanarska extraliga, a to nehovorím o tzv.menšinových športoch, ako sú florbal, futsal, ap. ktorá sa v čechách vysielajú bežne. Pôsobite na slovenskom trhu, takže je potrebné vysielať tie stanice, ktoré majú v ponuke slovenské športové súťaže. Veľmi by ma zaujímalo, koľko divákov denne sleduje vami zaradený športový kanal na E-športy, Chuck TV??? Ale aby ste dali Vlhovú alebo slovenské súťaže, to nie. Áno, mám v balíku ajORF 1, ČT sport, aj Eurosport 1,2, čiže Vlhovú vidím a ani mi nevadí,. že s českým komentárom, hovoria viac k veci, ale slovenské ligy( nehovorím o extralige hokej a futbal, ktoré idú na RTVS, Dajto, Sport 1,2) vysielá iba JOJ šport.  Deutsche telekom v Nemecku vysiela aj zápasy Heidenheimu, Drážďan ap. v 2.bundeslige, prečoi vy,  dcera Deutsche-Slovak telekom nevysielate  slovenskú 2.ligu, a keď ju vysiela JOJ šport, tak sa nedohodnete. Bude asi zaujímavé sledovať, o koľko percent vám poklesne počet abonentov, keď im vyprší viazanosť. Všetci naokolo ( Skylink,  freeSAT, Antik TV, Tango TV,  Swan TV,  O2 Slovakia, Orange Slovensko,  SATRO, Slovanet,  UPC) majú Joj šport v ponuke v zakladných balíkoch, tak len špekulujte ako z toho vytrieskať väčšie peniaze, naťahujte divákov a postupne rozväzujte zmluvy s predplatiteľmi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar