sidebar
  • Podobný obsah

• Od laminator
      Dobry den,
      obdrzal som od Vas sms, ze ste sa rozhodli zmenit programovu strukturu zaplatenych programov a jenostranne ste oznamili, ze od 1.2. mi jednoducho nebudete dalej poskytovat stanicu CBS Reality a  Paprika TV.
      Mate na taketo jednostranne oznamenia pravo (prosim o referenciu na bod zmluvy, ktory o tomto pojednava).  Mam pravo pri nespokojnisti s Vasim postupom odstupit od sluzby bez pokuty ? Ja sa predsa rozhodujem pri TV na zaklade TV ponuky a nie na zaklade Vasich internych planov...A Vy si to mozete jednostranne zmenit?
      Ak na to mate pravo, nemali by ste zakaznika o tejto skutocnosti informovat pri predaji so specialnym zdoraznenim, ze si s nim mozete robit co chcete ?
      Samozrejme, poradim sa aj so svojim pravnikom, lebo svet jednostranne vyhodnych zmluv je uz pevne verim za nami.
      Dakujem za odpoved

• Od BRANOK
      Zdravim, ked zrusim skupinu, nasledne vytvorim novu s novym spravcom, mozem pouzit rovnaky nazov skupiny, ktory som mal predtym ?
    • Od cico69
      chcel by som zmeniť jeden z baličkov TV programov  (športový za štýl a fakty ako sa to da urobiť