Optika Prešov Solna Ulica

Otázka

• 0

Chcel by som sa opýtať kedy bude dostupný opticky internet na ulici Solna v Prešove lebo  na okolitych uliciach je natiahnutej a na nasej nič. A ten čo tu mame teraz od Telekomu internet vzduchom je nedostatočný.

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Davko12
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom optického internetu na adrese Jánošíkovská 68, Dunajská Lužná, pretože už sa čaká roky na internet od Vás.
    • Od andlaco
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či v budúcnosti plánujete zriadiť optiku na ulici Pod kalváriou 12, Levice?
    • Od dodchi619
      Dobrý deň, je plánovaná optika v Trstenej časť Nové Ústie? Už sa dopytujem asi 3tí rok. Ďakujem. 
    • Od tvrabcek
      Dobry den, mam informaciu, ze planujete pripravy optickeho internetu vo SVedernik-Marcek. Kedy sa prosim zacnu prace? 
    • Od Patrik717
      Zdravím chcel by som sa opýtať na optiku v Malinove. Kedy bude zriadena? Priadne ci uz tam je? Jedna sa o cast Tri vody IV. Podľa rozhodnutia (https://www.mostpribratislave.sk/data/advertisement/mostpribratislave/156570/53614_malinovo_vv_rozhodnutie_o_umiestneni_stavby_ins_ftth.pdf) sa maju alebo boli vybudovane aj na parcelach danej lokality. Viete mi dat viac info, pripadne kedy to bude zrealizovane? Vela majitelov tam hlada spolahliveho operatora aj s internetom+televizia. 
    • Od Filip125
      Dobrý deň, rád by som zistil informácie ohľadom vybudovanej optiky v Dubnici nad Váhom konkrétne v časti "Nad kostolom". Optické káble sú tu už zapojené, ale optika ešte nie je dostupná. Mali byť už 2 termíny spustenia, ktoré sa preložili. Kedy môžeme očakávať dostupnosť optickej siete a začať ju využívať? Predom ďakujem za odpoveď.