druhý magio box

Otázka

• 0

Dobrý deň,

vraj telekom neposkytuje k magio TV cez optiku druhý magio kvôli nedostatku čipov. Je to skutočne pravda? V našej lokalite sa práve spustila optika. Myslel som, že prejdem zároveň s predĺžením zmluvy z káblovky na magio TV, no v tomto prípade by to bolo pre mňa nehospodárne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

no neviem ešte v septembri u mňa s tým nebol najmenší problém. 

tiež záleží čo využívaš na tej telka, ale najlacnejšie ťa vyjde nejaká telka po nete za cca  6 eur pre dve zariadenia. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

objednat sa da aktualne len sluzba s jednym magio boxom

pripadne dokupit magio go box

alebo este lepsie magio go + android krabicku

alebo pohladat nieco ine. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hej ale ľudia sa na fórach sťažujú, že magio go, ktoré dostali k magio iptv im prestalo na zariadeniach fungovať. Vraj už je možné pripojiť k magio go len 1 zariadenie, aj to len mobil alebo tablet, nič viac. Takýmto prístupom, kedy mi telekom ponúka maximálne jeden set top box a k tomu magio go pre jedno zariadenie, aj to mi nebude fungovať na PC, TV ani cez android box, to je čistý výsmech. Za káblovú TV platím 8 eur mesačne a môžem si pripojiť televízorov koľko chcem. Myslím, že to hovorí za všetko :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za to, že si môžme k aplikácii pripojiť len jedno zariadenie môžme poďakovať len "špekulantom". Predávali voľné sloty na bazoši a telekom na to prišiel a zatrhol to týmto spôsobom. Keď si nič nevážime tak nič nebudeme mať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za to, že si môžme k aplikácii pripojiť len jedno zariadenie môžme poďakovať len "špekulantom". Predávali voľné sloty na bazoši a telekom na to prišiel a zatrhol to týmto spôsobom. Keď si nič nevážime tak nič nebudeme mať

ako my ? .....
niektorí... a vštci ostatní za to budú trpieť čo s tým počítali... a preto radšej odídu.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar