Optika Drienov okr.PO

Otázka

• 0

Zdravím... mám otázku na optiku v Drienove  okr.PO, viem že niečo bolo pripravované, ale chcel by som vedieť v akom je to štádiu..či je v pláne pripadne kedy??

Vopred ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

termín dokončenia je nad 100 dní.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od optikamno
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy je v pláne už dať optický internet do dediny Michal na Ostrove v Trnavskom kraji. Nerozumiem že všetky okolité dediny majú optický internet ale tu stále nie je. Dokonca malá dedina Mierovo má optiku ale tu stále nič. Bol by som rád milý Telekom keby ste vedeli odpovedať.
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od bercik
      Neviete kedy sa začne realizovať optická sieť na ul. Grobská Bernolákovo?
    • Od BeresikErii
      Dobry den, chcem sa spytat ci je mozne si natiahnut opticky kabel, kedze na mojej lokalite nieje dostupny opticky internet ale nad mojim domom kusok prechadza opticky kabel?
    • Od marekburiak
      Dobrý deň,
      chcem sa informovať ohľadom realizácie optického internetu v Ľuboticiach na ulici Jarková. Podľa   https://telekom.sk/docs/updates/ins/Zoznam_planovanych_lokalit.xlsx   je realizácia naplánovaná na 30.9.2022, ale v blízkej dobe sa na ulici plánuje realizácia verejného osvetlenia, takže sa bude robiť výkop pre uloženie elektrických káblov. Bolo by možné uložiť optický kábel/rúrku v rovnakom čase do ryhy pre elektrické káble? 
      Ulica nebude mať chodník, iba asfaltovú cestu pre autá, tak by bolo lepšie, aby sa toho 30.9 asfalt nemusel rezať a ryha vykopávať znova. Ďakujem.
    • Od tiliazp
      Dobrý deň, plánujete po vzore Orange a VSD(vychodoslovenska distribučná) ťahať optiku v regióne horných kysúc v spolupráci so stredoslovenskou distribučnou(SSD)? Pripojenie je tu katastrofálne pritom na pomerne malom území žije takmer 15000 obyvateľov.  Dopyt by tu jednoznačne bol.

ďakujem vopred