Magenta1 - pridanie pevnej linky

Otázka

• 0

Ahojte, mam založenú magentu. Mam od telekomu internet, telku aj pausal. V skupine som ja, moja polovička(mobil) , švagor(mobil) a svokra (mobil) a pridali sme este jedno číslo predplatenky koli nejakym výhodám.

Zmenil som si paušál s Zaklad11 na Data17 a prišla mi sms v tomto znení :

Vazeny zakaznik, za priradenie produktu pevnej siete do Vasej skupiny ziskavate benefit dvojnasobnych minut a dat v ramci Vasho pausalu. Vas Telekom 

Vie mi niekto poradiť ako to mam chápať? Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahojte, mam založenú magentu. Mam od telekomu internet, telku aj pausal. V skupine som ja, moja polovička(mobil) , švagor(mobil) a svokra (mobil) a pridali sme este jedno číslo predplatenky koli nejakym výhodám.

Zmenil som si paušál s Zaklad11 na Data17 a prišla mi sms v tomto znení :

Vazeny zakaznik, za priradenie produktu pevnej siete do Vasej skupiny ziskavate benefit dvojnasobnych minut a dat v ramci Vasho pausalu. Vas Telekom 

Vie mi niekto poradiť ako to mam chápať? Ďakujem 

mne došla sms že ďakujeme za priradenie poduktu do magenta skupiny, dostávate rýchlejší internet..... skoro 2 a pol roka po tom ako tá magenta funguje na tom internete. 
a skoro 3 mesiace po predlžení viazanosti. 

ale informujú ťa o tom, že máš výhody magenty. to je celé. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No lenze ja som ziadnu pevnu linku nepriradzoval...Neviem ci to mam chapat tak ze si ju mam pridat (mam moznost - otec ma pevnu od telekomu) a ziskam 2-nasobok dat a minut, alebo co ta sms vlastne znamena ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pevne sluzby mozu byt v skupine len od jedneho clena. Ak pisete ze uz mate televiziu a internet a zaradili ste ich do skupiny, tak dvojnasobky uz mate. V takom pripade je ta sms o pevnej linke bezpredmetna.

Aj ta sms je v takom zneni ze dvojnasobky ste mali na povodnom pausale a ze sa to tyka aj toho noveho pausalu.

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pevne sluzby mozu byt v skupine len od jedneho clena. Ak pisete ze uz mate televiziu a internet a zaradili ste ich do skupiny, tak dvojnasobky uz mate. V takom pripade je ta sms o pevnej linke bezpredmetna.

Ďakujem, asi to tak bude. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar