Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

Otázka

• 0

Dobry den spravcovia fora.

Zaujimalo by ma, z akeho dovodu sa "uzamykaju" prispevky vo forach:

" Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede."

Najdem nejake starsie prispevky, na ktore by som chcel nieco napisat, opytat sa a pod., ale neda sa, lebo ste to "uzamkli". Takze neostava nic ine, ako otvorit novy prispevok x krat, na tu istu otazku a ZAHLCOVAT forum zbytocnostami.

Dakujem za skoru odpoved!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

väčšinou to funguje tak a nie len tu že témy ktoré sú dlhodobo neaktívne sa zamykajú. 

ak si našiel odpoveď medzi starými téma tak sa nemusíš dopytovať. ak si nenašiel, dopýtal by si sa tak ako tak tak nerozumiem.... 
v každom prípade spýtať sa a hodiť napríklad link kde sa to riešilo mi príde ako najmenej. 

ale ďalšia vec pre ktorú sa to môže zamykať je to, že tvorcovi chodia upozornenia mailom na odpovede... ak tam už on nechce nič riešiť a po dvoch rokoch niekto chce riešiť tú istú tému... tá druhá osoba by nedostávala upozornenia a len by sa spamovala tá druhá osoba ktorej by tto pípalo ako šialené a už ani nevie odkiaľ a prečo. (mail) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

väčšinou to funguje tak a nie len tu že témy ktoré sú dlhodobo neaktívne sa zamykajú. 

ak si našiel odpoveď medzi starými téma tak sa nemusíš dopytovať. ak si nenašiel, dopýtal by si sa tak ako tak tak nerozumiem.... 
v každom prípade spýtať sa a hodiť napríklad link kde sa to riešilo mi príde ako najmenej. 

ale ďalšia vec pre ktorú sa to môže zamykať je to, že tvorcovi chodia upozornenia mailom na odpovede... ak tam už on nechce nič riešiť a po dvoch rokoch niekto chce riešiť tú istú tému... tá druhá osoba by nedostávala upozornenia a len by sa spamovala tá druhá osoba ktorej by tto pípalo ako šialené a už ani nevie odkiaľ a prečo. (mail) 

...aha, no tak "vacsinou" to tak nefunguje, pouzivam internet od 89'. Ale dobre vediet, ze TU to tak funguje... Mozno TU znamena na Slovensku, ale v inych vyspelych krajinach to TAK nefunguje. S panom bohom!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar