Magio go zrusenie

Otázka

• 0

Dobry den, mam magio go na 7  dni zadarmo, chcem sa opytat ci po 7  dnoch sa to samo vypne alebo mi zo sim stiahne poplatok? Nemam cislo od t mobilu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

malo by sa to samo vypnúť a pred tým dostaneš upozornenie a tým, ako postupovať ak si to chceš ponechať naďalej platené.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od masertibor
      Dobrý deň, 

Chcel  by som zrušiť používanie služby HBO Go, nakoľko ju nevyužívam, a vo faktúre sa mi objavuje položka 4,6 Eur/mesačne. Prosím o zrušenie služby v rámci balíčku mojich služieb.
      Ďakujem a prajem pekný deň.
      S pozdravom 

Tibor Cehlárik 
    • Od BRANOK
      Zdravim, ked zrusim skupinu, nasledne vytvorim novu s novym spravcom, mozem pouzit rovnaky nazov skupiny, ktory som mal predtym ?
    • Od tomasdobrotka
      Dobrý deň, 
      viete mi poradiť, akým spôsobom "vypnem"/zruším súhlas/ne-súhlas, aby som nedostával SMS od "Telekom 4U"?.
      Je to obtažujúce. Žiadne SMS Telekom4U som nežiadal, nechcem aby mi boli zasielané.
      Ďakujem za TIP.
    • Od vajdiak
      Dobrý deň,
      ako prosím zruším magentu? Chcem si do svojej skupiny pridať číslo, ktoré už je správcom v inej a nikde sa neviem dopátrať, ako túto jeho magentu zrušiť, alebo ako ju opustiť. Hľadám aj v Telekom aplikácii aj na Telekom portáli, no keď sa do magenty prihlásim, nikde tam nevidím niečo, čo by mi ju zrušilo.
      Ďakujem.
    • Od marian.jakus
      dobry den
      potreboval by som zrusit skupinu magenta 1.omylom bola vytvorena..som administrator ale nikde nemozem najst zrusenie skupiny..dakujem za pomoc
    • Od juliadzuganova
      Prosím Vás, chcela by som zrušiť Magio Sat. Z dôvodu, že v našom okrese je kamenná predajňa pre Covid ochorenie/karanténu zatvorená , tak nemám možnosť zrušiť TV . Keďže 14 dňová lehota na vrátenie už vypršala ,tak by som to potrebovala zrušiť cez web. Dakujem