Upload - navýšenie

Otázka

• 0

Zdravím, od telekomu využívam službu KlasikNET Max a cca pred dvomi týždňami som si všimol navýšenie uploadu za príplatok, tak som to hneď zobral. Prvý deň to šlo, lenže potom to spadlo naspäť na pôvodné hodnoty, riešil som to s technikom, ktorý mi však povedal že nevie kde je problém, keďže to nešlo tak som sa dohodol v telekome aby mi navýšenie zrušili. Takže sem priložím screen z routera a zaujímalo by ma či by vôbec bolo možné aby som si mohol navýšiť na tých 13mbps. dsl.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím, od telekomu využívam službu KlasikNET Max a cca pred dvomi týždňami som si všimol navýšenie uploadu za príplatok, tak som to hneď zobral. Prvý deň to šlo, lenže potom to spadlo naspäť na pôvodné hodnoty, riešil som to s technikom, ktorý mi však povedal že nevie kde je problém, keďže to nešlo tak som sa dohodol v telekome aby mi navýšenie zrušili. Takže sem priložím screen z routera a zaujímalo by ma či by vôbec bolo možné aby som si mohol navýšiť na tých 13mbps. dsl.png

samozrejme ze je mozne.. maximalnu priepustnost linky na UP mas 50 Mbit.. 13 da s prehladom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar