Overenie SMS

Otázka

• 0

Zdravím,

odkedy mám operátora Telekom, mám problem s SMS overením pri prihlásení sa alebo používaní niektorých internetových služieb, najnovšie mi nepríde SMS-ko kód na prihlásenie na Paypal. Na Paypal sa momentálne obrátiť nemôžem, keďže zákaznícka linka nie je dostupná, tak som sa chcela opýtať tu, či môže ísť o problém operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

V tomto poradi:

• poslat SMS z ineho cisla ci sa SMS vobec dorucuju
  • restartovat telefon (toto moze naozaj pomoct)
  • prelozit SIM to ineho telefonu (ak zafunguje az toto, stale moze ist o blacklist kontaktov v tom povodnom telefone, v horsom pripade chybu telefonu)
  • obratit sa na operatora

Uz prve tri veci s dali urobit rychlejsie ako napisat sem 4 prispevky, prip. do prispevku uviest ci ste nieco z vyssie uvedeneho na riesenie problemu skusili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prvé dve možnosti som vyskúšala, iný telefón nemám - tak som prišla k štvrtej možnosti

Prvé dve možnosti som vyskúšala, iný telefón nemám - tak som prišla k štvrtej možnosti 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A teda SMS z normalneho cisla sa dorucia, ci len tie z Paypal, banky nie?

Ak ine chodia, tak chyba nebude na vasej strane. Ak nepride vobec ziadna SMS, tak stale je polovicna sanca ze ide o nastavenie alebo chybu telefonu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedysi som mal tento problém, ale to bola úplne nová predvoľba 0950 a ja som ešte s touto predvoľbou preniesol číslo do Telekomu. Smrteľná kombinácia. :-D  Vydrž to, Kontaktuj 0800 123 777 a nedaj sa odbiť. To sa vyladí, väčšinou toto vzniká pri prenose čísla s inou predvoľbou . Držím palce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte dodám, že vtedy predvoľba 0950 nebola nikde známa a rozbehal som to. Taký PayPal alebo banka ani nedovolila zadať číslo 0950. Najhoršie je, keď proste vyberáš prednastavené predvoľby a systém ju ani nepozná a neponúkne .  :D To bolo vyhováračiek na všetky smery :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A teda SMS z normalneho cisla sa dorucia, ci len tie z Paypal, banky nie?

Ak ine chodia, tak chyba nebude na vasej strane. Ak nepride vobec ziadna SMS, tak stale je polovicna sanca ze ide o nastavenie alebo chybu telefonu.

Ostatné SMS sa doručia, ale tie, ktoré sú potrebné napr. na overenie prihlásenia alebo vykonanie transakcie, nie

Kedysi som mal tento problém, ale to bola úplne nová predvoľba 0950 a ja som ešte s touto predvoľbou preniesol číslo do Telekomu. Smrteľná kombinácia. :-D  Vydrž to, Kontaktuj 0800 123 777 a nedaj sa odbiť. To sa vyladí, väčšinou toto vzniká pri prenose čísla s inou predvoľbou . Držím palce.

Ďakujem za radu, skúsim :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar