sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od optikamno
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy je v pláne už dať optický internet do dediny Michal na Ostrove v Trnavskom kraji. Nerozumiem že všetky okolité dediny majú optický internet ale tu stále nie je. Dokonca malá dedina Mierovo má optiku ale tu stále nič. Bol by som rád milý Telekom keby ste vedeli odpovedať.
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od bercik
      Neviete kedy sa začne realizovať optická sieť na ul. Grobská Bernolákovo?
    • Od luckinno
      Zdravim. Mám optiku od telekomu a využívam aj Magio na dvoch televízoroch. Mám to prepojené tak, že z routra, ktorý mám na chodbe mi ide ethernetový kábel do switchu, ktorý je v izbe. A z toho switchu idú dva káble využívane na internet (PS a PC) a dva do magio boxov ako televízia. Všetko funguje ako má, ale stáva sa mi, že raz za 15 minut zamrzne obraz a zvuk asi na 2 sekundy. A ešte častejšie to zamrzne len tak na chvilku asi štvrť sekundy. Switch je TP-Link TL SG105. Viete mi poradiť ako to vyriešiť?  Nápad dať kábel priamo z routra do magio boxu je až krajné riešenie.  To zamrzanie obrazu mi dosť lezie na nervy keď pozerám športy. Mám pocit, že častejšie to robí, ak sú zapnuté oba televízory naraz.