LTE internet Nitra Staré mesto

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám záujem si zriadiť vysokorýchlostný internet ale v našej lokalite Starého mesta v Nitre máme len metalickú sieť ktorá má obmedzenú kapacitu a optika sa u nás údajne nebude zavádzať. Preto zvažujem LTE internet ale neviem či mi túto možnosť Telekom poskytne v mojej lokalite.Prosím aké mám možnosti na pripojenie LTE internetu ,v akej rýchlosti a cene !

Vopred ďakujem

Tibor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

LTE internet vzduchom je možné zriadiť len v lokalitách kde nie je vybudovaná metalická/optická sieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď...som z nej trochu smutný,nakoľko v našej lokalite je mi Telekom schopný poskytnúť iba  KlasikNET Štart

Garantovaná rýchlosť 5/1 Mb/s 

Maximálna rýchlosť 15/3 Mb/s 

Rýchle pripojenie cez metalickú sieť

Čo je žalostne málo a som teda na takú rýchlosť odsúdený? Na svoju prácu z domu potrebujem rýchlejšie pripojenie!

Čo mám urobiť?

Tibor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď...som z nej trochu smutný,nakoľko v našej lokalite je mi Telekom schopný poskytnúť iba  KlasikNET Štart

Garantovaná rýchlosť 5/1 Mb/s 

Maximálna rýchlosť 15/3 Mb/s 

Rýchle pripojenie cez metalickú sieť

Čo je žalostne málo a som teda na takú rýchlosť odsúdený? Na svoju prácu z domu potrebujem rýchlejšie pripojenie!

Čo mám urobiť?

Tibor

ovoriť stránku porovnavacinternetu.sk a pozrieť sa aké dostupné internety sú na danej adrese. údaje sú tam sú dôveryhodné avšak naposledy aktualizované v roku 16 či 18 a preto na ceny, rýchlosti a atd by som sa nespoliehal. avšak dá sa tam pozrieť kto tam má natiahnuté káble a kto vie možno tam je aj nejaká optika. káble určite nevytrhávali :D 
a potom už nájsť stránku daných spoločností a zistiť ako to je teraz v roku 21 by bolo najmenej pre porovnanie si možností. pozrel by som to aj ja, ale... adresu nevidím. :D 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar