optický internet

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy bude v Novom Meste nad Váhom dorobený optický internet v celom meste, Končí mi viazanosť a ak nebude optik neccem sa viazať v Telekome budem  hladať inde. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy bude v Novom Meste nad Váhom dorobený optický internet v celom meste, Končí mi viazanosť a ak nebude optik neccem sa viazať v Telekome budem  hladať inde. 

optika sa dorába najmä tam, kde optika nie je vôbec. Nové mesto je vysokopravdepodobne pokryté inými poskytovateľmi, takže je otázne či a kedy bude globálne pokryté jedným poskytovateľom. a je jedno čo to je telekom, orange, alebo jožko mrkvička. 
Preto sa treba pýtať na konkrétnu adresu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

u nás na Klčovom 31, NMNV nieje žiaden prevádzkovateľ OPTIKU. Práve som prešla asi všetkých poskytovateľov internetu a najrýchlejší je 30/3, čo keď sme všetci doma tak nepostačuje. Takže len čakať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ja tam predsa vidím natiahnutú optiku.... 
porovnavacinternetu.sk
je to stránka pre potreby uradu pre reguláciu sieťových odvetví aby mal o tom prehľad. je to ešte z roku pána neviem či 16 či 18.... ale dá sa tam pozrieť, či tam je natiahnutá optika. a optika tam je....
ceny a rýchlosti sa medzičasom pomenili, ale káble nepovytrhavali. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no to je možné,  ale ani telekom ani orange, ani o2 ani 4- ka nevie na Klčové 31, do bytu zapojiť optiku. Neviem v čom je problém a keď sa v telekome opýtam, tak mi povedia, že ro ani nie je v pláne zatiaľ. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no to je možné,  ale ani telekom ani orange, ani o2 ani 4- ka nevie na Klčové 31, do bytu zapojiť optiku. Neviem v čom je problém a keď sa v telekome opýtam, tak mi povedia, že ro ani nie je v pláne zatiaľ. 

presne preto ako som písal. na tej adrese už pokrytie optikou je a priorita je pokryť miesta kde optika nie je vôbec. 
toto som ale napísal o dva príspevky vyššie... 
na sloivensku je okolo 1800 poskytovateľov internetu btw... 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V NM je nejaka sukromna firma ktora tahala optiku na urcite miesta. Nepamatam si nazov tej firmy ale viem kde maju reklamu, ked pojdem najblizsie okolo pozriem ti to a napisem. Popripade ak pojdes na Dolne Srnie tak krizovatka Tehelna-Srnianska, myslim ze na plote je reklama (na plote toho pneuservisu). Skus sa popytat u nich.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som aj dal návod ako si nájde kto tam má optiku, ale nemôžem napísať kto to tam má, lebo by to vymazali :D

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od barnus321
      Dobrý deň!
      Kto robia aktualizácie na routery? Funkcia DMZ na Sagemcom 5670 vôbec nefunguje a nie je možné manuálne nastaviť DNS servery.