Internet

Otázka

• 0

Zdravím aký internet na Doma potrebujem po novom,ked som mal Mágio internet L?Používam 2 tv na mágio tv 1 na mágio Go ,notebok a občas wifi na telefon?Ďakujem za odpovede

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý den, mám zrušení internet v zduchem a vrátila sem wifi routr.  atď atď.....

toto je verejné fórum, kde komunikujú zákazníci prevažne medzi sebou. nie je určené na komunikáciu s telekomom napriamo. naozaj by som tu neuvádzal osobné údaje. 
@Terka @Lucka prosím cenzornite jej to.

no treba vrátiť všetky zariadenia ktoré si mala prenajaté od telekomu. ak si si brala dve, tak dve. jeden nestačí. 
ak si si brala len jeden a jeden vrátila a máš o tom potvrdenie, tak už to nie je tvoj problém. 
ak žiadajú aj naďalej od teba niečo, možeš na  https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam im poslať fotoópiu potvrdenia

Editoval/-a informovanost
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to DSL

vôbec nemusí..... všetky internety sa volali magio internet a veľkosť v označení písmena. 
to mohlo byť dal aj optika.... ja som magio internet xl optický..... 
z dostupných informácií sa na túto otázku nedá odpovedať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den, mám zrušení internet v zduchem a vrátila sem wifi routr. A keď vám vratím estě jeden wifi routr tak nemozu používat žadný wifi routr v zduchem. Lebo už nemám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar