Otázka

• 0

Zdravím, keď si overujem dostupnosť internetu na mojej adrese, tak tam nemám na výber KlasikNET Max ale iba KlasikNET Ideál+ pri tom moji susedia o 2 domy vedla to tam na vyber maju. Neviete co mam spravit aby som mal dostupny ten KlasikNET Max?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

neuviedli ste presnú adresu, preto sa k tomu neviem korektne vyjadriť, ale systém zobrazí len tie programy, ktoré sú vzhľadom k vlastnostiam na adrese dostupné (záleží od vzdialenosti od ústredne a pod.). Preto ak nemáte možnosť objednávky KlasikNET Max, je možné, že pre Vašu adresu nie je dostupný. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, aj ja som zo zvedavosti overovala na mojej adrese dostupnosť internetu a aj mne sa ponúka len  KlasikNET Ideál+.  Na mape pokrytia mi ukazuje KlasikNET Max. Momentálne mám Magio internet XL 90/9.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tie čísla môžu byt orientačné. Vždy je lepšie, keď sa príde pozrieť techník a spraví miestne šetrenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúsil som aj ja na mape či mi to bude ukazovať KlasikNET Max a mám to tam tak neviem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takto, systém zobrazí dostupný program podľa toho, ako som uviedol vyššie. Smerodajné je ale, tak ako spomína kolega, technické šetrenie po objednávke služby. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar