Telekom Vianoce 2021: darček pre každého

Otázka

• 1

Ahojte,

Telekom odštartoval tohtoročnú vianočnú kampaň. Pre každého zákazníka s paušálom, predplatenou kartou či fixnou službou je pripravený benefit v Telekom aplikácii a zákazníci sa budú môcť zapojiť do súťaže o rozmanité ceny až do Vianoc. Nemusia urobiť ani žiadnu transakciu, stačí, že sú aktuálne zákazníkmi Telekomu.

Vianočné prekvAPPenia pre všetkých

Vianočné prekvAPPenie funguje tak, že ku každej službe bude náhodne priradený darček podľa služby. Ak zákazník využíva napríklad štyri rozdielne služby od Telekomu, bude si môcť rozbaliť v Telekom appke až štyri balíky a dostane až štyri darčeky. Viac info nájdete tu.

Na výber sú nasledujúce darčeky:

-        Zľava 5 € do faktúry (fix, paušál)

-        HBO GO zadarmo na tri mesiace (fix, paušál)

-        Nekonečné volania na 30 dní (paušál)

-        Nekonečné dáta na 30 dní (paušál)

-        Nekonečné dáta na 1 deň (predplatené karty)

-        Dvojnásobný kredit (predplatené karty)

Zákazník si môže najprv svoj darček vyzdvihnúť a spoznať, aký benefit dostal. V druhom kroku si ho môže aktivovať a začať ho využívať.

Vianočná súťaž pre všetkých o 1381 cien

Okrem vianočných prekvapení prichádza Telekom aj s veľkolepou vianočnou súťažou o 1381 cien v hodnote 1,1 milióna eur. Do súťaže sú automaticky zaradení zákazníci po otvorení prekvapenia v Telekom aplikácii. Žrebovania budú mať tri kolá: 25.11, 9.12 a 22.12.2021. V každom kole sa bude žrebovať:

-        10x horský e-bike BESV TRB1 XC (spolu 30)

-        50x Smart TV Phillips 50PUS7906 (spolu 150)

-        100x smartfón Xiaomi 11T (spolu 300)

-        300x služba na dva roky podľa výberu: Nekonečno HD, Magio OptikNet Max / KlasikNet Max, Magio TV XL (spolu 900). 

Hlavnou cenou bude elektromobil Mercedes-Benz EQA 250, ktorý sa bude žrebovať 22.12.2021. Dôležitá info: čím viac služieb zákazník využíva, tým viac virtuálnych žrebov bude mať a aj väčšiu šancu získať hlavnú cenu. Súťažiť môžete od 27.10. do 19.12.2021. 

Dvojičky od Samsungu i ďalších výrobcov

Tradičný megahit Vianoc, t.j. dva smartfóny k jednému paušálu bude na výber v dvoch variantoch hneď od začiatku:

-        Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A12 64GB

-        Xiaomi Mi 11 Lite 5G + Xiaomi Redmi 9 AT

Celú ponuku nájdete tu

Pre pevné i mobilné služby bude k dispozícii aj dvojička Smart TV + smartfón, taktiež vo viacerých variantoch:

-        Philips Smart TV 55“ + Motorola Moto E40 k dispozícii pri štarte vianočnej kampane (27.10.)

-        ďalšie kombinácie TV+smartfón rôznych značiek nájdete na našom webe

iRobot Roomba späť vo vianočnej akcii

Do vianočnej akcie sa dostal aj iRobot Roomba Combo (1138), robotický vysávač a mop v jednom.

Tak čo? Vybrali ste si? Čo vás na tohtoročnej ponuke najviac potešilo? 

irenka_forum_banner_650x220px_1021.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

34 odpovedí na túto otázku

• 0

Aj mne už 30 hodín  nefunkčné . Stále kód 12.22 - nemáte predplatenú službu  hoci som tom mal aktivované a funkčne od 27.10. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne už pár dní to čo ostatným nespokojným...Mrzí nás to...blá blá... ale ja som si už zvykol,veď v najlepšej sieti nie je nič nemožné :D:D:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Telekom odštartoval tohtoročnú vianočnú kampaň. Pre každého zákazníka s paušálom, predplatenou kartou či fixnou službou je pripravený benefit v Telekom aplikácii a zákazníci sa budú môcť zapojiť do súťaže o rozmanité ceny až do Vianoc. Nemusia urobiť ani žiadnu transakciu, stačí, že sú aktuálne zákazníkmi Telekomu.

Vianočné prekvAPPenia pre všetkých

Vianočné prekvAPPenie funguje tak, že ku každej službe bude náhodne priradený darček podľa služby. Ak zákazník využíva napríklad štyri rozdielne služby od Telekomu, bude si môcť rozbaliť v Telekom appke až štyri balíky a dostane až štyri darčeky. Viac info nájdete tu.

Na výber sú nasledujúce darčeky:

-        Zľava 5 € do faktúry (fix, paušál)

-        HBO GO zadarmo na tri mesiace (fix, paušál)

-        Nekonečné volania na 30 dní (paušál)

-        Nekonečné dáta na 30 dní (paušál)

-        Nekonečné dáta na 1 deň (predplatené karty)

-        Dvojnásobný kredit (predplatené karty)

Zákazník si môže najprv svoj darček vyzdvihnúť a spoznať, aký benefit dostal. V druhom kroku si ho môže aktivovať a začať ho využívať.

Vianočná súťaž pre všetkých o 1381 cien

Okrem vianočných prekvapení prichádza Telekom aj s veľkolepou vianočnou súťažou o 1381 cien v hodnote 1,1 milióna eur. Do súťaže sú automaticky zaradení zákazníci po otvorení prekvapenia v Telekom aplikácii. Žrebovania budú mať tri kolá: 25.11, 9.12 a 22.12.2021. V každom kole sa bude žrebovať:

-        10x horský e-bike BESV TRB1 XC (spolu 30)

-        50x Smart TV Phillips 50PUS7906 (spolu 150)

-        100x smartfón Xiaomi 11T (spolu 300)

-        300x služba na dva roky podľa výberu: Nekonečno HD, Magio OptikNet Max / KlasikNet Max, Magio TV XL (spolu 900). 

Hlavnou cenou bude elektromobil Mercedes-Benz EQA 250, ktorý sa bude žrebovať 22.12.2021. Dôležitá info: čím viac služieb zákazník využíva, tým viac virtuálnych žrebov bude mať a aj väčšiu šancu získať hlavnú cenu. Súťažiť môžete od 27.10. do 19.12.2021. 

Dvojičky od Samsungu i ďalších výrobcov

Tradičný megahit Vianoc, t.j. dva smartfóny k jednému paušálu bude na výber v dvoch variantoch hneď od začiatku:

-        Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A12 64GB

-        Xiaomi Mi 11 Lite 5G + Xiaomi Redmi 9 AT

Celú ponuku nájdete tu

Pre pevné i mobilné služby bude k dispozícii aj dvojička Smart TV + smartfón, taktiež vo viacerých variantoch:

-        Philips Smart TV 55“ + Motorola Moto E40 k dispozícii pri štarte vianočnej kampane (27.10.)

-        ďalšie kombinácie TV+smartfón rôznych značiek nájdete na našom webe

iRobot Roomba späť vo vianočnej akcii

Do vianočnej akcie sa dostal aj iRobot Roomba Combo (1138), robotický vysávač a mop v jednom.

Tak čo? Vybrali ste si? Čo vás na tohtoročnej ponuke najviac potešilo? 

irenka_forum_banner_650x220px_1021.jpg

Dobry mne to tiez nejde cele zle to je 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze som zistil, ze kod v sms nefunguje. Ale ked si znovu v aplikacii otvorite vianocne prekvapenie tak je tam u toho prekvapenia HBO GO kod, ktory ked zadate tak funguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

HBO GO vianočné prekvapenie na 3 mesiace - mne to takisto nejde...

Písal som teraz v nedeľu na chat na stránke HBO Go, mi hneď odpísali, že už som tam mal predplatné , preto to nejde, ak chcem, že mi zrušia účet/e-mail, na ktorom už bolo predplatné, ale bude to až v utorok.

Po zrušení účtu by som mohol vytvoriť registráciu  a uplatniť kód od telekomu
Iný e-mail som nemohol použiť (skúšal som), asi možno použiť len ten e-mail, ktorý je zadaný v Telekome, kam chodia faktúry,...  Neviem...

Uvidím v utorok....

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako ste dopadli so zrusenim toho konta? Ja som dnes komunikoval cez chat HBO s operatorom a napisal mi ze konto mi musi zrusit Telekom. Preto sa pytam ako sa vam podarilo problem vyriesit a cez koho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako ste dopadli so zrusenim toho konta? Ja som dnes komunikoval cez chat HBO s operatorom a napisal mi ze konto mi musi zrusit Telekom. Preto sa pytam ako sa vam podarilo problem vyriesit a cez koho.

Nijako....

Skúšal som teraz (v stredu), ale vypísalo mi: aktuálne nemáte prístup k hbo go. skontrolujte stav svojho predplatného 12.41....

No ale ďalšia vec je, že mi od aktivácie prekvapenia (26.11.) neprišiel ten 8-9 miestny kód, čo píšu v predchádzajúcich príspevkoch, vraj to má byť 8-9 miestny kód, no ja som dostal 4-miestny a ten som mal zadať a zadal som v Telekom aplikácii, až následne mi mal prísť kód na hbo, nič neprišlo... Ďalšia vec je, že v telekome mi hovorili, že to je ten štvormiestny kód, ktorý mám zadať na hbogo... (???)

Teraz na chate hbo go mi odpísali: 
Kód pro registraci by měl být desetimístný a je ve tvaru 1E a dále je kombinace písmen a čísel. Ten čtyřmístný kód je pouze ověřovací kód v rámci operátora. Pokud Vám kód nepřišel, kontaktujte prosím operátora, aby Vám kód vygeneroval.

Tak sa obrátim na Telekom... Ešte mám viac ako dva mesiace...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nijako....

Skúšal som teraz (v stredu), ale vypísalo mi: aktuálne nemáte prístup k hbo go. skontrolujte stav svojho predplatného 12.41....

No ale ďalšia vec je, že mi od aktivácie prekvapenia (26.11.) neprišiel ten 8-9 miestny kód, čo píšu v predchádzajúcich príspevkoch, vraj to má byť 8-9 miestny kód, no ja som dostal 4-miestny a ten som mal zadať a zadal som v Telekom aplikácii, až následne mi mal prísť kód na hbo, nič neprišlo... Ďalšia vec je, že v telekome mi hovorili, že to je ten štvormiestny kód, ktorý mám zadať na hbogo... (???)

Teraz na chate hbo go mi odpísali: 
Kód pro registraci by měl být desetimístný a je ve tvaru 1E a dále je kombinace písmen a čísel. Ten čtyřmístný kód je pouze ověřovací kód v rámci operátora. Pokud Vám kód nepřišel, kontaktujte prosím operátora, aby Vám kód vygeneroval.

Tak sa obrátim na Telekom... Ešte mám viac ako dva mesiace...

Tak som dnes volal do Telekomu na 0800 123 456, po skončení hovoru mi operátorka poslala sms s 10-miestnym kódom na HBO  začínajúcim 1E...., taká sms predtým neprišla... ,s tým kódom už registrácia na HBO  vyšla...  
Zaujímavé, operátorka mi tvrdila, že som si HBO zrušil (???), na to som jej povedal, či sa to dá a prečo sa mi v appke Môj Telekom zobrazuje HBO GO zadarmo úspešne prevzaté 26. 11. 2021...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Tak toto robí aj mne celý deň 🙄🤔 a odpoveď 

sa asi nedozviem..😏Screenshot_20211027-174611_Telekom.jpg

Editoval/-a Slavka37

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar