sidebar
  • Podobný obsah

• Od markov600
      Dobrý deň.
      Mám zmluvu a keď som ju zakladal, tak tam bola podmienka, že musím od Vás zobrať WDSL router s mesačným prenájmom 2€.
      Prešli dva roky a mám už ďalšiu (pokračujúcu) zmluvu. Chcem sa spýtať, ako je to s tým routrom, stále platím prenájom? Nemám teda nárok na nový? Starý je môj?
      Prajem príjemný deň.
      S pozdravom
      Kováč Marián
    • Od snipiba
      Optický wifi router Sagemcom 5670 umožňuje zapojenie 2 usb, jedno ako USB 2.0 a jedno ako USB 3.0 ... po prihlásení na router cez 192.168.1.1 nevidím žiadne "médiá" a keď na to kliknem, zobrazí mi iba hlášku, že nie sú povolené a mám zapnúť DLNA. Nikde však toto nastavenie nie je dostupné. Predpokladám, že existuje ešte aj iný účet ako "admin/xxxxx" ktorý používajú technici z Telekomu, pretože nie je šanca, aby nebolo možné nastaviť FIREWALL a ďalšie veci...
      Vďaka tomuto nastaveniu nie je možné ani poriadne a korektne forwardovať porty. cez NMAP na lokálnej sieti sú porty open, cez WAN sú všetky porty FILTERED, teda blokované routrom a to aj napriek tomu,že je vytvorený port forward...
    • Od patrik.trubini
      Dobrý deň chcem sa opýtať ako sa dá v speedpoort plus nastaviť vecsia rýchlost pre zariadenie lebo mame DSL XL a zariadení nedosahuje taku rýchlosť  lebo keď pripojím cez kábel ps5 tak max rýchlosť sťahovania je 9,8mb/s a nahrávania 521,7kb/s ďakujem za pomoc
    • Od azmedia
      Zdravím, potrebujem poradiť ohľadne odstránenia rodičovskej kontroly v routery Sagemcom 5670, kde bolo nastavené vypínanie Mercusys G50 denne od 0.00 do 02.00 hod. Momentálne tam nikde nevidím nastavené časy rodičovskej kontroly, všetko je "ako keby" povolené - na celom týždni, ale predsa to odpája daný router v nastavenom čase. Už som dal 100x Allow all a APLY, dokonca dal som zakázať celý týždeň a povoliť celý týždeň na všetky zariadenia ... jednoducho to nejde zrušiť. Má s tým niekto skúsenosti, že ako to odstrániť, tj. vyčistiť rodičovskú kontrolu? Aj keď to ukazuje, že všetko je povolené počas celého týždňa, takže nerozumiem. Vďaka za radu.
    • Od markov600
      Dobrý deň.
      Mám zmluvu (ADRESÁT 4088556701) a keď som ju zakladal, tak tam bola podmienka, že musím od Vás zobrať WDSL router s mesačným prenájmom 2€.
      Prešli dva roky a mám už ďalšiu (pokračujúcu) zmluvu. Chcem sa spýtať, ako je to s tým routrom, stále platím prenájom? Nemám teda nárok na nový? Starý je môj?
      Prajem príjemný deň.
      S pozdravom
      Kováč Marián
    • Od kovacikm26
      Dobrý deň, v popise je uvedené, že daný typ podporuje cez usb pripojiť disk alebo tlačiareň ale v nastaveniach routera nie je možnosť zdieľania tlačiarne. Ako to teda je s USB portom? podporuje tlačiareň alebo nie?