Otázka

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Predpokladám, že čoskoro. Orange aj 4ka už zverejnili....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

...ako poznám Telekom, vianočná akcia by mohla byť predstavená uz budúci týždeň  🤔

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

TK2510.jpg

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je 25. október a žiadnú vianočnú akciu nevidím.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trošku trpezlivosti. 25.oktober je dátum,  kedy Telekom informuje novinárov o vianočnej akcii, potom info bude aj pre bežných čitateľov.  Akcia však začne neskôr.....nebojte o nič neprídete  ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi príjemná a nenásilná Vianočná súťaž, v ktorej vyhráva každý, kto používa aplikáciu a reálne ma v nej všetko dobre nastavené. Telekom opäť nesklamal, som veľmi rád, že ste sa vydali veľmi silnou prozákaznícky orientovanou cestou. Za seba spokojnosť nielen s vianočnou akciou, ale aj s Telekom-om. Od roku 2012 sa nepodarilo žiadnemu operátorovi prekonať ponuku a "pretiahnúť"  :D si ma na svoje služby.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Overovacia SMS na aktiváciu HBO GO nechodí :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viacej veci nechodí..... :D

Ako môj ranný nechcený vianočný darček.... Darujem dvojnásobný bonusový kredit. Zn: Biznis Premium 32  :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

"Vianocne  prekvapenie nebolo mozne otvorit" vypisuje na programe predplatenka kde sudruhovia z NSR spravili chybu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No v Telekome sa pochlapili ako z ľudí vytrieskať čo najviac peňazí z akože "Vianočných akcií". Jeden príklad za všetky: TV  Philips 55PUS7906 pred "Vianočnou akciou" akontácia 49€ + mesačne 10€. Teraz akontácia 99,04€ + mesačne 16€.  Celkový rozdiel +194€ vrátane akontácie a 24 mesačných splátok. Bravó Telekom, gratulujem. Pre upresnenie jedná sa o predlženie zmluvy TV+internet.  Takže o akej "Vianočnej akcii" je tu reč? Keby som to nesledoval tak by som im možno aj na to naletel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano aj notebooky si dali pekne vysoké akontacie,  dokonca telefonicky vraj nie sú abo sú vypredané a to len dnes začala akcia 🙄 .. Asus a Lenovo  🤨

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám Predplatenku, v aplikácii som si otvoril dvojnásobný kredit, ktorý ale najprv nešiel aktivovať (aplikácia vypisovala ''Z technických príčin nie je možné otvoriť alebo aktivovať Vianočné prekvAPPenie.'' ) . Potom asi po 5 hodinách mi prišla 2x sms o aktivácii a že získam pri ďalšom dobití 100% extra bonusový kredit, dobil som si a nezískal som nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar