Magiogo

Otázka

 • 0

Dobrý deň, prečo neviem dopozerať Kobra 11 12:45 - 13:50 18.10.2021 na Magio go, keď na Magio to ide - podobný problém sa opakuje.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od schpako1950
   Internet mi dovoľuje chytať Magio TV len na dvoch zariadeniach. Tak som si objednal Magio GO na tretie zariadenie. To mám možnosť chytať  tiež na dvoch zariadeniach, no na telefóne mi píše prekročený počet zariadení, čiže na tel. chytám veľké **piip**. Vie prosím niekto poradiť? 
  • Od real_name
   dobry den,
   predlzujem zmluvu na  telekom internet a tu zrazu vidim, ze k nej prilozili na podpis aj zmluvu na akysi "magio go benefit"
   o ktory som nikoho neprosil, na telekom.sk je o nom nic, nechapem naco by mi to bolo
   s neuvedenou cenou "podla cennika", ked prehladavam cenniky tam tam nie je (takze tipujem obvykly trik typu pol roka zadarmo a potom skok, ako to byvalo s antivirom, ktory, aj ked som ho v zivote nevyzuil, sa dal zrusit iba presnu pol hodinu pred terminom, nie rovno pri podpise zlmuvy)
   od nezelanej casti zmluvy vraj este milostivo mozem odstupit, ale nasledne musim uhradit telekomu blizsie nespecifikovane naklady, tie su kolko?
   = staci ked sa pod tuto cast nepodpisem (cize podpisem iba tu s internetom), alebo nebodaj mam vyplnit prilozene odstupenie od zmluvy (a uviest tam benefit)?