Koniec viazanosti

Otázka

• 0

Skoncila mi viazanost na internet a nechcem ju predlzovat. Ako mam postupovat?  A ako to bude s platbami. Automaticky sa to predlzuje? Musim navstivit pobocku na zrusenie? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ako píše ivan. po skončení viazanosti ti služba pokračuje do jej zrušenia (tebou) prípadne nového predlženia viazanosti. 
pri pokračovaní bez viazanosti sa postupuje podľa platného cenníka. platný cenník je o 5 eur drahší za každú službu.
ak nechceš predĺžiť, ale zrušiť službu. viac nájdeš tu https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/zrusenie-sluzby

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Malo by to byt, ak ti skončila viazanost a nepredlzis viazanost na 24mes , tak služba pokračuje ďalej ale s vyšším poplatkom o 5e za službu. Ak chceš zrušiť je potrebné dať info do Telekomu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ARPAD1986
      Dobry
      Kedy konči viazanost na mojom tel.čisle 0911545094
    • Od Ado198
      Dobrý deň. Chcem sa informovať kedy si môžem zobrať nový telefón. Ďakujem 
    • Od Slavo230
      Zdravim. Kolko mesiacov pred ukoncenim viazanosti mozem vziet nove zariadenie. Ďakujem.
    • Od bajankova002
      Dobry den, po akom dlhom case od zobratia zariadenia na pausal by som si mohla zobrat dalsie? Orange to ma pokial viem po polroku, tak sa informujem. Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den.
      zobrala som si nove zariadenie ku pausalu a s tovarom mi prisla aj predplatenka. O ziadnu som nepoziadala a prisla mi SMS ze som si ju objednala, no ja chcem pokracovat urcite so svojim pausalom, na kt som brala aj zariadenie. Co to teraz pre mna prosim znamena?
    • Od PeterFranko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať ako zistím výšku pokuty súvisiacej s ukončením zmluvy? Na firmu máme v telekome 2 služobné čísla, potrebujem zistiť aj dokedy majú viazanosť. Ďakujem