sidebar
  • Podobný obsah

• Od mmatejov
      Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.
    • Od Lucka
      Ahojte,

Keďže telefóny Xiaomi sa tešia čoraz väčšej obľube, od dnes si môžete predobjednať úplne novučký elegantný Xiaomi 11T Pro 5G. V novinke vás môže presvedčiť profesionálny 108 Mpx fotoaparát, kvalitný 120Hz AMOLED displej, alebo procesor Qualcomm Snapdragon™ 888.
      Máme pre vás darček!
      Poponáhľajte sa! Prvých 150 predobjednávok dostane zároveň darček k nákupu – elegantný robotický vysávač Mi Robot Vacuum – Mop Essential
      Neváhajte, predobjednajte tu.

Máme tu nejakých fanúšikov Xiaomi? Dajte mi vedieť  

pekný deň želá 
      Lucka 

• Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od prometeus
      Dobry den
      Planuje niekedy telekom aktualizovat tento telefon? Xiaomi uz davno nan vydali novy Android. A na ten moj ziadna aktualizacia nechodi.  
      Uz nikdy telefon od operatora.

• Od stefanluptak20
      Dobrý deň.ako by som nastavil mms v telefóne.davam aj v nastaveniach siete vytvoriť nový prístupový bod ako som našiel v navodoch na nete,ale keď ho dám uložiť tak mi ho neulozi.mam tam iba prístupový bod na internet.dakujem
    • Od jaroslav.miko
      Dobrý deň. Chystáte zaradiť Xiaomi Mi 11 lite 5g do vašej ponuky? Ďakujem za informácie