Certifikácia play protect

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

Mámk paušálu telefón xiaomi redmi note 10 pro. Telefón má NFC. Chcel som si aktivovat platbu telefónom ale telefón ma odbije hláškou že nemá certifikáciu play protect. Kolegyňa má tento istý telefón a certifikáciu ma. Prosím o radu kde je problém.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

A máš telefón z aktuálnej EU distribúcie? Nemáš to "preflashnutý" z činskej xiaomi rom alebo komunitnej xiaomi.eu ROM? Pozri si o telefóne a napíš akú maš rom.

Ideálne, ak by si mal poslednú    Redmi Note 10 Pro – EEA Stable Version List – MIUI Download Xiaomi Official ROM (ezbox.idv.tw)    V12.5.4.0.RKFEUXM(Latest)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj.

Mám telefón priamo z telekomu. Má miui Global tak ako píšeš. Neviem kde môže byť problém. Už som dal aj faktory reset a nič. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A máš telefón z aktuálnej EU distribúcie? Nemáš to "preflashnutý" z činskej xiaomi rom alebo komunitnej xiaomi.eu ROM? Pozri si o telefóne a napíš akú maš rom.

Ideálne, ak by si mal poslednú    Redmi Note 10 Pro – EEA Stable Version List – MIUI Download Xiaomi Official ROM (ezbox.idv.tw)    V12.5.4.0.RKFEUXM(Latest)

??? Odpovedal som na seba. 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      Ahojte,

Keďže telefóny Xiaomi sa tešia čoraz väčšej obľube, od dnes si môžete predobjednať úplne novučký elegantný Xiaomi 11T Pro 5G. V novinke vás môže presvedčiť profesionálny 108 Mpx fotoaparát, kvalitný 120Hz AMOLED displej, alebo procesor Qualcomm Snapdragon™ 888.
      Máme pre vás darček!
      Poponáhľajte sa! Prvých 150 predobjednávok dostane zároveň darček k nákupu – elegantný robotický vysávač Mi Robot Vacuum – Mop Essential
      Neváhajte, predobjednajte tu.

Máme tu nejakých fanúšikov Xiaomi? Dajte mi vedieť  

pekný deň želá 
      Lucka 

• Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od prometeus
      Dobry den
      Planuje niekedy telekom aktualizovat tento telefon? Xiaomi uz davno nan vydali novy Android. A na ten moj ziadna aktualizacia nechodi.  
      Uz nikdy telefon od operatora.

• Od stefanluptak20
      Dobrý deň.ako by som nastavil mms v telefóne.davam aj v nastaveniach siete vytvoriť nový prístupový bod ako som našiel v navodoch na nete,ale keď ho dám uložiť tak mi ho neulozi.mam tam iba prístupový bod na internet.dakujem
    • Od jaroslav.miko
      Dobrý deň. Chystáte zaradiť Xiaomi Mi 11 lite 5g do vašej ponuky? Ďakujem za informácie
    • Od Marcel
      Ahojte,
      dnes bol oficiálne predstavený vlajkový Xiaomi Mi 11 Global, uvažujete o zaradení do ponuky???
      https://www.sector.sk/novinka/253457/xiaomi-mi-11-mobil-bol-ohlaseny-pre-zapad-bude-stat-749-eur.htm
      https://youtu.be/gtWVWjVdUXc