Zistenie čísla easy sim karty

Otázka

• 0

Zabudol som telefonne čislo mojej sim karty ktorú som už istý čas nepoužíval. Ako zistím aké som mal čislo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ak nemáš nainštalovanú aplikáciu Telekom, tak okamžite na adrese https://m.telekom.sk, ale nie cez wifi. Po mobilnej sieti to automaticky prihlási.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak je aktívna, zavolaj na iné číslo a pozri sa na displej čo sa Ti zobrazí. Ak aktívna nie je zrejme už expirovala, číslo by Ti vedeli zistiť na predajni ak im predložíš občiansky preukaz za predpokladu, že si ju mal zriadenú na seba. Ale ak je zrušená, lebo nebola včas dobitá tak už Ti ju neobnovia. A jej číslo máš určite uvedené aj na zmluve, ktorú si dostal pri aktivácii.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Pavol66
      Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
    • Od Otootik1307
      Obnovenie telefónneho cisla
    • Od Eva_Nagy
      ako vybavim eSim zo zahranicia, ked mi nefunguje nanoSim
    • Od jozefmatusovic
      Je možné získať twin sim kartu k predplatenke?
    • Od linkinka
      Dobry den, preniesla som cislo k vam - O2 ma samozrejme vyradilo, no SIMku mi mobil neberie.po zadani PIN ma ziada zadat PUK, samozrejme vsetko zadavam tak ako mam, no kartu mi stale ukazuje ako ZAMKNUTA SIM
      Zmluva podpisana pred tyzdnom, preco mi to nefunguje? 

Do 4 dní po podpísaní dokumentov bude na novej Telekom SIM karte aktivované vaše pôvodné číslo, ktoré môžete ihneď začať používať.
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)