Otázka

• 0

Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓

Odkedy mam vás nový prémium router neustále mi ohlasuje z wifi zariadenia niekedy raz za dve hodiny niekedy každých 15 minút. Bol u mňa už 2 krat technik meneny optický kábel, 2 krat menené wifi-sagemcom f@st 5670 a stále to isté dookola. Predtým používané zariadenie úplne bez problémov fungovalo musí byť teda dačo v tom zariadení zle nastavene o com zjavne v Telekome nevedia ( aspoň sa tak tvária ) budem vďačný za akúkoľvek radu lebo už to nedávam 😂🙏

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Mne pomohlo nasledovne:

zmenil som SSID 2.4 GHz siete, teraz mam 2 WIFI siete, jednu v pasme 2.4GHz a druhu v 5GHz. Predtym mi zariadenia (mobily, TV, notebooky) prepinali z 2.4GHz na 5Ghz a spat teraz sedia iba na jedenj z nich

zmenil som Wifi mode na 2.4GHz z ../ax na ../n ale to moj problem nevyriesilo

zmenil som Wifi mode na 5GHz sieti z ../ax na ../ac a problemovy pocitac sa pripojil

Niektore notebooky sa chytili na Wifi 2.4GHz a niektore na 5GHz, mobilne telefony (novsie) su vsetky na 5Ghz. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓

reálne sú tu 3 osoby.
spoznáš podľa toho, že má meno ružové a hneď pod menom má "admin". inak toto fórum je verejné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Robertt78
      Dobrý deň, 
      Vedel by niekto poradiť, kde by som sa mohol dopátrať ku nejakému kontaktu (asi z Telecomu), kde by mi vedeli povedať termín už naplánovanovaného aj schváleného projektu dokončenia optickej sieťe v konkrétnej dedine (okolie Trnavy).
      U nás na OU, majú "územné rozhodnutie o umiestnení stavby", ale nevedia termín realizácie, pretože to rieši priamo Telecom. V rozhodnutí je síce kontakt na pani, ktorá ho vypracovávala, ale ani ona nevie termín realizácie (rozhodnutie má platnosť 3 roky). Na telefonickej zákaznickej linke telecomu taktiež nemajú takéto informácie Priamo na pobočke Telecomu tiež nevedia poradiť. Presnejší termín by som potreboval vedieť z dovodu mojej plánovanej rekonštrukcie parkoviska pred domom. Keďže trasa optiky prechádza cez budúce parkovisko, rád by som nejako zosúladil moje výkopové práce s tými plánovanými od Telecomu.
      Vie niekto poradiť, kam by sa dalo zavolať ohľadom bližšieho termínu?

ďakujem.
      R.
    • Od trungeladam
      Dobrý deň , chcel by som sa spýtať že kedy bude optický internet vo Viničnom na ulici Lipová . Podľa zmluvy ktorú sme podpisovali bol naplánovaný na rok 2021 ale nič sa neudialo . Za skorú odpoveď ďakujem . 
    • Od Bushman255
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ohľadom plánovaného pokrytia v mestskej časti Demänová, ktorá spadá pod mesto Liptovský Mikuláš. Rovnakú otázku som sa pýtal približne pol roka dozadu, tak by som rád počul, že sa niečo od vtedy zmenilo. V mojom prípade by šlo o adresu Odbojárska 100. Ďakujem za akékoľvek informácie.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Danccion
      Dobrý deň,
      rád by som sa informoval o predpokladanom termíne pre pripojenie Bánovej - Žilina na optické vlákno.
      Viem, že sa táto téma rieši od 2019 no stále nemáme nové správy. Jedná sa mi konkrétne o ulicu Osvety. 
      Ďakujem 
    • Od tomy89
      Dobrý deň,
      kedy môžeme očakávať spustenie optiky v obci Predmier (okr. Bytča)? Jedná sa o realizáciu líniovej stavby INS FTTH BY BYTC 03 Predmier.
      Ďakujem veľmi pekne.