nefunkčné Magio GO TV

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

Snímka obrazovky 2021-10-06 o 14.15.09.png

Editoval/-a peto15

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Napíš si požiadavku mailom na aplikacia@telekom.sk

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mna to iste. Reklamovat to v Telekome nema vyznam. Od augusta nevedia vyriesit nefunkcnu volbu kvality v programoch, nieto este optimalizovat na M1 procesory.

Ja som si to vyriesil stiahnutim aplikacie MagioGo z AppStore pre iPad nakolko je to kompatibilne a spustam programy cez appku. Nevyhodou je, ze nezobrazuje plny full screen ale aj to sa da vyriesit dozoomovanim. V appke funguje vsetko bez problemov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od luckinno
      Zdravim. Mám optiku od telekomu a využívam aj Magio na dvoch televízoroch. Mám to prepojené tak, že z routra, ktorý mám na chodbe mi ide ethernetový kábel do switchu, ktorý je v izbe. A z toho switchu idú dva káble využívane na internet (PS a PC) a dva do magio boxov ako televízia. Všetko funguje ako má, ale stáva sa mi, že raz za 15 minut zamrzne obraz a zvuk asi na 2 sekundy. A ešte častejšie to zamrzne len tak na chvilku asi štvrť sekundy. Switch je TP-Link TL SG105. Viete mi poradiť ako to vyriešiť?  Nápad dať kábel priamo z routra do magio boxu je až krajné riešenie.  To zamrzanie obrazu mi dosť lezie na nervy keď pozerám športy. Mám pocit, že častejšie to robí, ak sú zapnuté oba televízory naraz.
    • Od RobertKE
      Dobry den.
      Mam opticky internet + Magio TV + router Huawei HG8145V5.
      Kupil som novy router TP-Link Archer C80 najma kvoli 5 ghz wifi.
      Staci ked vo webovom rozhrani Huaweiu najprv vypnem Wifi a nasledne prepojim Huawei s novym Tp-linkom LAN kablom do WAN portu Tp-linku? Cize 2,4 GHZ aj 5 GHZ Wifi bude vysielat len novy TP-Link.
      To, ze budem 2x za NATom by nam nemalo prekazat. Zatial by som NEDAVAL prepnut Huawei do "bridge modu" pokial to nie je nevyhnutne.

Dakujem za rady.
    • Od b.danko
      Dobrý deň,
      chcel by som sa informovať na termín spustenia optiky v lokalite Nová Lesná (ulica Slavkovská). Optické káble by už položené mali byť, o termíne pripojení jednotlivých domácností ako aj o termíne celkového spustenia však neviem nájsť žiadne ďalšie informácie. Zaujíma ma to najmä z dôvodu, že mi končí viazanosť internetu, tak aby som sa vedel správne rozhodnúť pre nový program.
      Vopred ďakujem za odpoveď.
    • Od mojtelekom2016
      Dobrý deň, ako pripojiť Smart TV k sieti jednym LAN kablom ak chcem pripojiť aj  magio set top box aj TV. Musím ťahať dva kable z routra? 
    • Od luckinno
      Dobrý deň. chcem prepojiť telku s domácim kinom. Zapojil som to tak, že z magio boxu mi ide klasicky HDMI do telky. A teraz ako k tomu zapojiť domáce kino? Viem, že to ide tak, že som zapojil z telky do kina kábel, ktorý je na výstupe z telky Jack 3,5 (na sluchadla) a do kina idú dva cinche. Tak to síce hrá, ale len keď mám zapnuté kino. Chcem to tak, že keď pozerám obyčajné hovná, aby zvuk išiel cez telku, ale keď si chcem pozrieť nejaký film tak len zapnem kino, tak mi pojde zvuk aj cez kino.
      Na magio boxe je výsup na 3,5 jack, ale keď z toho jacku to zapojim normalne do kina, zvuk mi nejde. Napadlo ma, že možno pre to, že v boxe už je zapojený ten HDMI, ktorý ide do telky. Neviete, či vtedy box ako keby vypína druhý výstup na zvuk? Nejaké rady, ako ešte to zapojiť?
      Box mám Tatung STB 3701, Kino je Pioneer staršieho dáta