Pripojenie LG TV cez ethernet kabal

Otázka

 • 0

Dobry den,

od routra mam 2 kable. Jeden ide k PC, cez ktory som pripojeny k internetu. Druhy ide k Magio Box, vsetko funguje ako ma. Teraz vsak skusam ten druhy kabel od magio boxu odpojit a pripajam ho priamo do TV. Lenze TV sa nevie pripojit k internetu, skusal som manualnu aj automaticku konfiguraciu na TV.. Pri manualnej potrebujem zadat:
IP adresu, Masku, Branu a DNS server. 

Aj ked TV rozpozna, ze bol pripojeny ethernet kabel tak do internetu ho neripoji. Preco?


Dakujem

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

 • 0

Je to pravdepodobne tým, že port v ktorom je daný ethernetový kábel zapojený je priamo adresovaný pre magio box a preto to nebude fungvať, skús ho dať do iného portu na routri

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od martinrafaj1980
   Dobry den, 
   zakúpil som nedávno OLED TV LG 55C12, no magický ovládač LG nefunguje na ovládanie set top boxu Magio Box Tatung STB-3701.
   https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magio-box-tatung-stb-3701
   Nevedia sa sprárovať. Ovládač ovláda a komunuikuje so všetkými ostatnými zariadeniami vrátane apple TV, yamaha AV receiveru, PS4, len nie s magio boxom.
   Pozná niekto riešenie?
   ďakujem
  • Od Tpacko
   Dobrý deň


    
   Používam Magio Go na LG smart TV a nemám možnosť zmeniť audio stopu. V nastaveniach mam nastavene preferovať slovensky jazyk ale audio mam aj tak c češtine. Na mobile viem zmeniť audio stopu
  • Od Lucka
   Ahojte, 
   mám skvelé správy pre mnohých z vás, ktorí sa pýtate na fóre na iOS a LG. Slovak Telekom sprístupnil svoju televíznu službu cez internet Magio GO už aj pre televízory značky LG. Magio GO je dostupné na LG TV od verzie operačného systému webOS 3.5 a vyššie a používatelia aplikáciu nájdu cez LG aplikačný obchod priamo vo svojom televízore. Telekom tak už ponúka Magio GO pre všetky dostupné Smart TV platformy.
   Aplikácia Magio GO pre LG obsahuje rovnaké funkcie ako už dostupná verzia pre televízory Samsung a televízory s operačným systémom Android TV. Zákazníci tak môžu sledovať televízne kanály a programy z videopožičovne, využívať 7-dňový TV archív a množstvo ďalších funkcií bez nutnosti set-top boxu.
   Po nainštalovaní aplikácie sa môžu noví zákazníci priamo z TV aplikácie navigovať na portál Telekomu, kde si môžu jednoducho a rýchlo zakúpiť balíček Magio GO priamo z pohodlia svojej obývačky. Do pár minút tak môžu internetovú televíziu začať sledovať.
    
   Ako nainštalovať Magio GO na LG televízore
   ·       Stačí mať Smart TV LG s webOS 3.5 a vyššie (LG TV vyrobené od roku 2017)
   ·       Jednoduchý postup inštalácie aplikácie:
   1. Spustite lištu inštalovaných aplikácií stlačením tlačidla domček na diaľkovom ovládači
   2. Šípkami zvoľte aplikáciu LG Content Store a spustite ju
   3. Zvoľte kategóriu Apps & Games, kde nájdete aplikáciu Magio GO
    
   Magio GO pre všetky TV platformy
   Aplikácia Magio GO je teraz dostupná pre všetky hlavné TV platformy na trhu. Magio GO je možné sledovať na televízoroch LG, Samsung či televízoroch s Android TV (Sony, Philips, Sharp a mnohé ďalšie, ako aj set-top boxoch s Android TV), prostredníctvom set-top boxu Magio GO TV Box od Slovak Telekom na akejkoľvek TV obrazovke a funguje aj na mobilných zariadeniach s Androidom a iOS a dokonca aj na PC vo webovom prehliadači.
    
   Tak čo? Verím, že som vás potešila. Dajte vedieť, koľkí z vás využívate naše Magio GO a na čom konkrétne  
    
   pekný deň
   Lucka
  • Od majdo151
   Dobrý deň. Od 20.8 je Magio go v ponuke na Smart tv LG. Je táto app funkčná? Ďakujem.
  • Od salukim77
   Dobrý deň,
   má niekto spárovaný STB s LG magic remote control na LG OLED CX? V mojom prípade : ARRIS 1002 sa mi nepodarilo spárovať(nedokážem ovládať STB s LG ovládačom).
   Ďakujem.
   MB
    
  • Od PeterKlamo
   Dobrý deň, 
    
   je už konečne známy dátum uvoľnenia aplikácie Magio GO pre televízory LG?  Alebo ste už od tohto zámeru upustili ? Trvá to nekonečne dlho!