Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať na dostupnosť optického internetu v ulici Kpt. Jaroša v Šali.

Ďakujem a ostávam s pozdravom

n

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dobrý deň,

optický internet na tejto ulici nie je dostupný.

Preverím, či sa do budúcna plánuje rozšírenie.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kynek.
      Dobrý deň, 
      opäť po pol roku by som sa rada opýtala opäť istú otázku, kedy bude zavedený optický kábel na ulici Ovocinárska na Kyneku v Nitre? Pred pol rokom mi bolo odpísané, že "nad 100 dní." Rada by som sa informovala čo môžeme urobiť pre to, aby sa proces urýchlil, resp. začal? O internet na našej ulici majú záujem viaceré domy.
      Ďakujem za odpoveď
    • Od Japr12
      Dobry den, kedze mi uz tri roky slubujete optiku doviest do domu(alebo aspon na ulicu), mam jednu otazku. Mozem si zavesit na Vas dreveny stlp v susedovej zahrade vlastny opticky kabel a pripojit ji sa na siet? Vas to bude stat NULA Eur a ja nepridem o nervy pri Vasom mobilnom internete, ktory mimochodom mam mat 200Mbps a mam sotva 20Mbps. A mozna si potom objedvam aj Vas opticky internet, kedze mozte poskytnut sluzbu aj na konkurencnej sieti.Alebo mi aspon spristupnite rychlost za ktore si platim a ktoru mate uvedenu v pokryti na mojej adrese.. A prosim cez tu Vasu virtualnu Oliviu aspon poslite tu slubenu SMS aby som sa mohol s Vami nejako spojit, alebo tam posadte niekoho ziveho s kym sa da aj spojit.
      JP

• Od Jozef722
      Dobry vecer,
      po vyse roku sa chcem opytat na aktualnu situaciu s FTTH v tychto obciach.
      Je to vyse 2 roky, co je opticky kabel v tychto obciach v rozvadcacoch, vymenili sa uplne vsetky drevene stlpy za nove, su dokonca aj domy s mikrotrubickami od telekomu .....a zastal cas.
      Nic sa nedeje a podla nasho starostu ani nebude, nakolko v telekome je udajne nejaky novy menezer a ide setrit na investiciach.
      Trocha tomu menezerskemu zmyslaniu v telekome nerozumiem - tu kde staci uz len potahat kable do domov, kde v dedine mame len vselijake 
      wifi pokrytia tak tu sa nerobi - a v mojej rodnej obci Sokol - kde su uz dvaja provideri s optikou do domov po celej dedine sa veselo zacal teraz roztahovat telekom po obci, detto napr vedlajsia obec Kostolany nad Hornadom - uz davno je tam s optikou do domov ina firma tak nechapem preco to tam riesi telekom... tam sa ludia uz nemaju dovod pripojit.
      Pri takomto zmyslani snad do Hodkoviec musi prv prist s optikou konkurencia az potom sa telekom spamata...
      takze ako, je realna nadej, ze konecne to tu niekto pride po obci roztiahnut ?

• Od alexandermeleg
      Pekný deň prajem!
      V našej ulici ste ťahali optiku. Všimol som si, že robotníci všade po sebe zrekonštruovali chodníky a parky. Pred našim vchodom ale ostala diera a rozbité betónové dlažby. Práce boli ukončené v júli 2021 a pracovníkov už tu nevidím. Vzhľadom na to, že ja sám zhutnenie podkladu neviem spraviť, by som chcel poprosiť o rekonštrukciu chodníka.
      Prosím Vás, na koho sa môžem obrátiť s mojou reklamáciou?
    • Od ja9922
      Dobrý deň, mám problém s internetom, v krátkych intervaloch mi vypadáva zhruba na 5-30 sekúnd. Niekedy  celý deň ide rýchlosť  približne 120/30 bez výpadku a niekedy celý deň vypadáva a miestami je rýchlosť 150/30 a niekedy 5/20 a niekedy nejde vôbec a ako som spomínal na pár sekúnd vypadne. Ako postupovať v takomto prípade? Mám internet cez optiku a router huawei HG8145V5. Ďakujem
    • Od milanpajtinka
      Ahoj, zaujíma ma keď mám optik net extra čo čítam tak 1gb/s , aká by mala by byt rychlost sťahovania, teraz mi Speedtest ukazuje cca 900,123 a sťahuje je do 100 mb/s  zo steamu alebo z predplatených serverov napr. Káble mám nové aj router , tak či je to v poriadku lebo co čítam tak 1 giga za sekundu download ? Diky