optika

Otázka

• 0

dobry den chcel by som sa spytat kedy budete spustat optiku na Šúdoli? dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

tak nakoniec skutočne došlo k chybe, projektanti evidovali nesprávne dáta.

Optika je tam dokončená, mala by byť spustená cca. do konca októbra, ale môže (aj nemusí) sa to ešte zmeniť. 

Ospravedlňujeme sa za nesprávnu informáciu. 

Editoval/-a Mirko
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sudolsku ulicu po kaplnku s bocnymi ulickami. to sme dostali informacie zeby v tychto uliciach mala byt skor spustena

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bolo nam povedane ze do konca septembra by sme mali ist na optike a stale sa tu nic nedeje, pride mi to take, ze 2-3 mesiace sa tu nic nerobi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika nie je plánovaná.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jak ze nie je planovana…

my uz ju tu mame po celom sudoli zakopanu a cakame na spustenie, ktore malo byt koncom septembra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den chcel by som sa spytat kedy budete spustat optiku na Šúdoli? dakujem za odpoved.

Dobry. Aj ja by som sa chcel opytat,ze optika v Kolárove na ulici Školskej kedy bude spustená? Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Informáciu mám priamo z oddelenia, ktoré má na starosti výstavbu siete.

Optika môže byť vybudovaná, ale keď sú nejaké legislatívne prekážky (čo môže byť aj tento prípad), tak sa spustenie oneskorí. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ved tu uz je vsetko pripravene na spustenie

tak ja neviem v com je problem..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozreli ste spravnu ulicu ?

Šúdolská ulica v Nitre a bocne ulicky co su popri nej lebo sudolska je hlavna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

my uz mame opticky kabel natiahnuty do dvora konkretne ulica A. F. Langa 8 Nitra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozreli ste spravnu ulicu ?

Šúdolská ulica v Nitre a bocne ulicky co su popri nej lebo sudolska je hlavna

Ja som si pozrel správnu ulicu a predpokladám, že projektanti tak isto. Čiže neviem, kde je problém, vrátim to späť na preverenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry. Aj ja by som sa chcel opytat,ze optika v Kolárove na ulici Školskej kedy bude spustená? Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

optika na tejto ulici je spustená ale doplňte mi popisné číslo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si pozrel správnu ulicu a predpokladám, že projektanti tak isto. Čiže neviem, kde je problém, vrátim to späť na preverenie. 

okej dakujem. Lebo my tu uz mame optiku zakopanu od vas od jula tohto roku a cakame na spustenie a nikto nema ziadne informacie…

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

.

Editoval/-a marekk_12345
pomylenie sa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

DD3C5245-1A40-4EFE-80F0-416A17478407.jpeg

F517733D-705E-45AB-80CB-2A095681C2EB.jpeg

dobry den uz ste dostali odpoved?

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den uz ste dostali odpoved?

dakujem

Nie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie.

Okej dakujem. 

tak cakam na odpoved. 

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den nejake nove informacie ohladom spustania optiky? lebo zatial stale nic 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

orientačný termín dokončenia je 30.11.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od supermayko
      Dobrý deň, práve pred našou bytovkou dokopali rigol pre optický kábel, ktorý by mali pokladať cca zajtra.
      Moja otázka je: Aký typ siete sa u nás buduje, aké budú možné rýchlosti a kedy by sme mohli cca očakávať pripájanie domácnosti?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od marekk_12345
      dobry den pisem uz asi 2krat
      jedna sa o ulicu A. F. Langa 8 Nitra chcel by som sa spytat kedy bude dostupne opticke pripojenie, hotove uz je vsetko opticke kable zo skriniek mame natiahnute vo dvore, opticke vlakna su tiez hotove v podstate je hotove uz vsetko. Najprv som pisal a povedali ste mi ze do konca oktobra teraz som znova pisal a povedali ste mi do konca novembra to teraz ked kazdy mesiac co napisem mi napisete ze tento mesiac to uz bude hotove? Chcel by som vediet preco sa to stale tak predlzuje kedze prvy termin bol koniec leta a uz mame december a stale sa tu nic nedeje. My uz sme si dokonca opticky internet aj s televizou predobjednali a cakame len na technika kedy nam to pride nainstalovat, bohuzial zatial nic, bolo nam povedane ze nas budete kontaktovat ohladom tohto ze najblizsiu dobu to bude hotove.  Dakujem pekne za odpoved Prajem pekny den
    • Od pavol.szabo
      Dobry den, viete niekto poskytnut info ci tekekom planuje rozsirovat svoju opticku siet v Galante v časti kolonia? oproti v casti Richtarske pole to maju vsade. Aj kolonia aj Richtarske pole je novopostavena cast, a na kolonii je len jeden typ optickeho pripojenia od jedneho mensieho poskytovatela. 
    • Od peterhalo111
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať kedy bude rozšírená kapacita optickej siete v Ivanke pri Dunaji na Sládkovičovej ulici, aby sa mohli napojiť aj ostatný ľudia ktorý majú optický kábel pred domom.
      Vďaka
    • Od cisciscis
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať na dostupnosť optiky v Trenčíne na ulici Hlavná. Na pobočke Telekom mi koncom septembra povedali, že 30.10.2021 bude objednateľná na mojej adrese, zatiaľ neboli začaté žiadne výkopové práce.  Na mape plánovanej výstavby optiky je Hlavná ulica minimálne od konca apríla. Predbežný záujem som podpisoval v roku 2017, a realizácia mala byť 2018.
      Ďakujem
    • Od Matejjj
      Dobrý deň,
      rád by som sa opýtal či sa plánuje výstavba optického pripojenia v obci Slivník.
      Ďakujem.