Optický internet Trnovec nad Váhom

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika na tejto ulici nie je plánovaná.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je zaujímavá informácia, pretože optická sieť v našej obci je budovaná pod hlavičkou spoločnosti Slovak Telekom, kde je v príslušnom dokumente verejnej vyhlášky uvedné, že pod dotknutými ulicami je práve aj tá naša, Dolná. Dokonca sú na stĺpoch verejného osvetlenia umiestnené aj krabice s kabelážou. Takže optická sieť je vybudovaná, ale nie je plánované ju spustiť? Nejak sa v tom strácam, budem rád za ďalšie informácie, než kontaktujem samosprávu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Informáciu mám priamo z oddelenia, ktoré má na starosti výstavbu siete.

Optika môže byť vybudovaná, ale keď sú nejaké legislatívne prekážky (čo môže byť aj tento prípad), tak sa spustenie oneskorí. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za informácie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kristiko
      Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od Partl2
      Dobrý deň,
      Som  účastníkom zmluvy na poskytovanie služieb Magio internetu,   a   vzhľadom k tomu, že dlhodobo už nepoužívam služby pevnej linky a ani Váš internet, chcel by som požiadať o úpravu zmluvy tak, aby som platil  služby len za poskytovanie televízie.
      Ďakujem a prajem príjemný deň

• Od kmetko.roman
      Dobrý deň, 
      Bývam v Leviciach na Vojenská ulica 54, čo je od centra okolo 1km a nie je tu žiadny optický internet, je v plane ho niekedy natiahnut? Nakoľko každá dedina na okolí už ma optický internet a centrum LV nie. 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od denizilincik
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum zavedenia optického internetu v obci Papradno. Konkrétne na adrese Papradno 969. Ďakujem za odpoveď.