Nefunkčnosť dát

Otázka

• 0

Dnes som volal na 777 desať minút pred skončení pracovnej doby tech. Podporí a volalal som tam hodinu ešte po ich pracovnej dobe a zabil som tam Hodinu svojho života... by ma zaujímalo pár otázok? Prečo mi operátor nezdvyhol, prečo som sa nevedel dopátrať o informácií cez oficiálne kanály o výpadku čiže: app, web, FB alebo hoci link cez Google... Poprípade aspoň SMS po skončení hovoru keďže som zadával automatu svoj problém... 

Jedine kde som sa dočítal o výpadku bolo tu kde mi tuto informáciu sprístupnili sami zákazníci ST... 

Končí mi paušál a fakt mi chýba argument prečo by som mal zotrvať ako zákazník ST keďže: 

-nejakú konkurenčnú ponuku čo sa týka ceny služieb dostanem až keď požiadam o prenos služieb 

-Čo sa týka ceny zariadení tak už niesu konkurencia schopné keď si prepočítam akontsciu/mesačne náklady,  viac a sa mi to oplatí v hotovosti alebo na splátky inde 

-Čo sa týka signálu nemal som výraznejší problém ak sa toto nebude opakovať často ale to nepredpokladám ani u môjho nového potencionálneho operátora lebo oranžový operátor je už na tom čo sa týka pokritia rovnako ak nie lepšie.. a v modrom operátorovi môžem ísť bez pokuty preč ak moja lokalita nebude v pohode... 

Plus nieje tu už nonstop linka... A ani ma ta "robotnícka čajka" neupozornil že sa môže ničo tak stať že technik pôjde na autobus domou namiesto toho aby mi zdvihol...  

A to nehovorím že tento text píšem už 2x keďže prvý krát ma odhlásilo keď som mal už správu napísanú

* oprava, 3x ale už som sa poučíl, skopíroval som si to😉 

S prianím pekného večer váš zákazník platiaci faktúri vo výške 170 e mesačne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pravdepodobne ti nezdvihli preto, lebo si volal 10 minút pred záverečnou a o 22:00 sa linky zatvárajú.

Veci treba riešiť skôr, nie pár minút pred koncom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar