Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

optika zatiaľ nie je plánovaná.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od trencancan
      Dobry den,
      viete mi niekto povedat ako je mozne ze ked spustim Magio TV box tak mi klesne rychlost internetu z 38Mbit/s na 32Mbit/s ak mame Magio TV po kabli a nie Magio GO TV? Chapal som to tak, ze klasicke Magio TV by nemalo ukrajovat z prenosoveho pasma internetu. Prave ako nevyhodu Magio GO TV som chapal to ze bude znizovat rychlost internetu, ale teraz to vyzera ze oba. Aka je potom vlastne vyhoda Magio TV oproti Magio GO TV? Moze to byt tym ze kabel uz viac nezvlada?
      Dakujem.
    • Od supermayko
      Dobrý deň, práve pred našou bytovkou dokopali rigol pre optický kábel, ktorý by mali pokladať cca zajtra.
      Moja otázka je: Aký typ siete sa u nás buduje, aké budú možné rýchlosti a kedy by sme mohli cca očakávať pripájanie domácnosti?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od marekk_12345
      dobry den pisem uz asi 2krat
      jedna sa o ulicu A. F. Langa 8 Nitra chcel by som sa spytat kedy bude dostupne opticke pripojenie, hotove uz je vsetko opticke kable zo skriniek mame natiahnute vo dvore, opticke vlakna su tiez hotove v podstate je hotove uz vsetko. Najprv som pisal a povedali ste mi ze do konca oktobra teraz som znova pisal a povedali ste mi do konca novembra to teraz ked kazdy mesiac co napisem mi napisete ze tento mesiac to uz bude hotove? Chcel by som vediet preco sa to stale tak predlzuje kedze prvy termin bol koniec leta a uz mame december a stale sa tu nic nedeje. My uz sme si dokonca opticky internet aj s televizou predobjednali a cakame len na technika kedy nam to pride nainstalovat, bohuzial zatial nic, bolo nam povedane ze nas budete kontaktovat ohladom tohto ze najblizsiu dobu to bude hotove.  Dakujem pekne za odpoved Prajem pekny den
    • Od pavol.szabo
      Dobry den, viete niekto poskytnut info ci tekekom planuje rozsirovat svoju opticku siet v Galante v časti kolonia? oproti v casti Richtarske pole to maju vsade. Aj kolonia aj Richtarske pole je novopostavena cast, a na kolonii je len jeden typ optickeho pripojenia od jedneho mensieho poskytovatela. 
    • Od dulovicova
      Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
      Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
    • Od peterhalo111
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať kedy bude rozšírená kapacita optickej siete v Ivanke pri Dunaji na Sládkovičovej ulici, aby sa mohli napojiť aj ostatný ľudia ktorý majú optický kábel pred domom.
      Vďaka