koniec MAGIO GO na smart tv s androidom.

Otázka

• 0

po zmene internetoveho pripojenia (z VDSL na OPTIKU) mi neide spustit magio go na smart tv s androidom. pred tym to islo bez problemov. teraz pise, ze len na tabletoch a mobiloch...

magio mam ako zadara doplnok k magio satelitu a islo na styroch zariadeniach...

da sa s tym daco robit? zmena oberatora?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

po zmene internetoveho pripojenia (z VDSL na OPTIKU) mi neide spustit magio go na smart tv s androidom. pred tym to islo bez problemov. teraz pise, ze len na tabletoch a mobiloch...

magio mam ako zadara doplnok k magio satelitu a islo na styroch zariadeniach...

da sa s tym daco robit? zmena oberatora?

magio go zmenili pravidlá za rovnakú cenu v platenej verzií znížili počet zariadení ktoré to môžu využívať. 
magio go benefit je len na jedno zariadenie.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Android TV funguje, problém je v počte zariadení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Android TV nenfuguje vypisuje ze je podporovane len pre Magio setbox alebo mobil/tablet, nefunguje ani po zmazani vsetkych zariadeni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať, či ste dávali rovnaké prihlasovacie údaje, ako predtým. Lebo, ak mate Magio Go ku televízoru (párované s programami na TV), tak ku internetu ste dostali ešte jedno Magio Go so základnými programami (toto funguje len na mobile/tablete). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte  presne tento problém som mal ja . Ked som chcel prihlasovacie údaje magio go čo máme k magio sat zadat do aplikácie  magio go na TV. 

Telekom musel robit úpravu lebo z telekomu sa mi vyjadrili že na TV sa dá prihlásiť len údajmi MAGIO Go ktoré je platené. Takže MAGIO go k MAGIO TV resp. MAGIO SAT  je možné použiť len na mobilnom zariadení  mobil, tablet a PC. Aj to už len 1 zariadení nie tak ako to bolo predtým že na 4 zariadenia. To iste predpokladám pre MAGIO Go benefit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak na Samsung TV to isté. Ako bezplatný benefit Go sa na TV už nedá použiť. Len mobilné zariadenie alebo set top box. Treba si to Go platiť samostane alebo prejst na inú streamingovú službu.

375B99E3-4B08-4FE9-9AC3-BB63EB8CED10.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar