Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím, zaujimala by ma priebežna dostupnosť telefonu Apple Iphone 13/13 Pro max. Objednavku som vytvoril. Mna konkretne zaujima, očakavané  naskladnenie dostupných    kusov, ktoré pojdu do predaja. 
Bude ich dostatok alebo sa budem musieť obratiť na ineho predajcu značky apple. 
Ďakujem za skorú odpoved. :)

Editoval/-a david.dorko.dd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

očakával by som presne to isté, čo bolo s 12tkou.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od Bushman255
      Dobrý deň,
      pred vyše rokom som písal ohľadom optického internetu v Demänovej, ktorý sa mal realizovať. Odvtedy sa nič nepohlo, v exceli sa nič nenachádza a žiadne ďalšie informácie neboli zverejnené. Je to niekde vysvetlené, prečo je to tak, alebo z toho proste nič nebude a môžeme len dúfať, že niekedy v budúcnosti bude dostupný internet, ktorý sa aspoň podobá na niečo z 21. storočia. Ďakujem za odpoveď.
    • Od bajenka2
      prosím o preverenie dostupnosti diaľkového ovládača k magio boxu  na predajniach v Bratislave
    • Od EddieJoe
      Dobry den.
      V celom meste Velky Meder bola od zaciatku roka realizovana opticka siet. Preco boli z tejto infrastruktury kompletne vynechane ulice Ižopská, Čiližská?
      V juli mi volali dvaja Vasi obchodnici ktori sa mi dusovali ze k 31.07.2021 bude optika dostupna aj na ulici Ižopská. Zial stale su tieto ulice bez optiky.
      Ako to teda je? Planujete alebo neplanujete rozsirit siet aj na tieto ulice. Ak ano, tak kedy? Ak neplanujete mozem vediet preco?
    • Od thepufx
      Dobry den, 
      chcel by som sa informovat kedy je planovane spustenie optickej siete na ulici Hornokynecka v Nitre cast Kynek. Pred domom uz mame postavene Telekom skrinky s optickym vedenim.  
      Dakujem za odpoved,
      Miroslav Mihok
    • Od AdrianVas
      Dobrý deň, keďže minulý rok bol optika zavedená v obci Bystré, plánujete zaviesť optiku aj do obce Hermanovce nad Topľou? Momentálne tu je iba starý a nestabilný ADSL internet. Ďakujem