zmluva bez zavazkov

Otázka

• 0

sorry, ale ja mam v tych zmluvach nejake nezrovnalosti, tak radsej sa opytam.

07.09.2021 som si cez internet objednal program bez zavazkov. Asi o tyzden ma kontaktovala pracovnicka z telekomu a chcela vediet ci mam stale o to zaujem. Ja som to potvrdil a dnes mi kurier doniesol 2 velke obalky (format A4). V jednej bola sim karta a v druhej zluva vratane (VOP). 

V zmluve je okrem ineho aj tabulka cislo 1 v ktorej su mesacne poplatky  (vid obrazok). Druha strana zmluvy je pripravena na podpis.

Nerozumiem v tej tabulke cislo 1 co som vyznacil cervenym. Co  je to za suma "limit kontroly dat" 24€

A co sa tyka toho podpisu. Spominam si, ze ked som objednaval nieco cez internet pred 10-15 rokmi, tak vzdy telekom pribalil obalku. Zmluvu ssom podpisal a poslal v pribalenej obalke. Teraz som ziadnu prilozenu obalku nemal, tak neviem ci to je potrebne podpisovat a odosielat do telekomu.

IMG_20210917_141415.jpg

IMG_20210917_141504.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Jednu kopiu zmluvy s podpisom mal zobrat kurier.

Limit dat je vlastnost jednej zo sluzieb na telefonnom cisle. Ta sluzba je z nariadenia EU aby pri datovani v zahranici nedoslo k neocakavanemu navyseniu faktury z minutych dat. Po minuti 24 € na data v zahranici sa data zastavia a pouzivatel potom musi odkliknut na internete ze chce v datovani pokracovat. Ten limit sa da zvysit az na 60 € na m.telekom.sk/travel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha, dik. Teraz som sa dozvedel, ze kurier tu druhu zmluvu naozaj vzal a aj bola podpisana. Podpis sice nebol moj, lebo to podpisoval otec (ja som bol po nocnej). Dufam ze to bude OK.

xD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha, dik. Teraz som sa dozvedel, ze kurier tu druhu zmluvu naozaj vzal a aj bola podpisana. Podpis sice nebol moj, lebo to podpisoval otec (ja som bol po nocnej). Dufam ze to bude OK.

xD

neviem či si tu mal toto zverejňovať :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kontrola dát v EU roamingu je nastavená na najnižší limit 24 EUR. Je to pre tvoju ochranu. EU legislatíva to vyžaduje  Služba beží automaticky na každej SIM karte s aktívnou dátovou službou a roamingom. Každá zóna má nastavený samostatný limit dát (EÚ 60 €/Svet 15 MB) a v prípade dosiahnutia 70 %, resp. 100 % limitu budete notifikovaní SMS správou. Po dosiahnutí limitu vám bude dátový prenos v roamingu pozastavený až do ukončenia zúčtovacieho obdobia. Ty ju máš nižšiu a možes kedykoľvek zvysit  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre moju ochranu by bolo 5€ a nie 24€.

Pri 24€ vyhlasujem osobny bankrot :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar