predplatenka, darované data a aktivovaný dátový balík

Otázka

• 0

Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?

Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Nie, takto to nefunguje. Magenta darovane data sa len tak nevyparia. Preco myslis ze ich uz nemas resp. ze si ich neminul?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No lebo som ich mal v aplikacii zobrazené. Potom som si aktivoval plateny balik a tieto darovane data mi už v aplikacii nezobrazovalo. Tak si hovorim, ze ok, vsak ked miniem to giga, tak sa objavia. Ale ani po minuti sa tam nezobrazili naspäť. Dnes mi boli darovane nove data, ale zobrazuje mi presne len to nove darovane a nie je tam pripocitane, co nebolo z minuleho mesiaca minute, co isto minute nebolo... Takže dakde v systéme je chybicka. Ako rad by som to odskusal znova, ale nove data mi pridu zase az za mesiac,tak by som sa len sam odrovnal... Viete to v Telekome odskúšat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Prave ze u mna to v minulosti fungovalo. Mal som aj plateny balik aj darovane data sucasne. Minali sa po sebe.

Mohla nastat nejaka zmena v Magenta skupine, alebo data mohli aj exspirovat. Platia 30dni ale august mal 31 dni. Teda darca mal 31 dnovy mesiac, ale data platili 30 dni.

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Darované dáta sa nikam nestratia. Na predplatenke fungujú dokonca aj v roamingu. Otestované v Maďarsku aj Chorvátsku. V tomto Telekom je uplna špička.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No a mne v Telekome povedali, že darované dáta v zahraničí využívať nemôžem... 🤔🤔

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od eduardvarga1
      zdravim, mam od Telekomu Magio Optiku.  Prida ma niekto do Magenta1 skupiny?
      (Bolo by to vyhodne pre oboch. Mne by dali vyssiu rychlost, k mobilnym sluzbam by Vam dali viac dat..)
      Kontakt:  edwardo@post.sk
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde
    • Od evasmutna19
      dobryden mame skupinu magenta 1 v ktorej je zatial pausal T ideal 21(ten je mojej kamaratky,ktora ma pevny net od ineho operatora ) a ja mam  doma opticky internet a pocula som ze po novom ked ste v magenta 1 budete mat rychlejsi internet tak sa chcem spytat ako tam pridam moj internet do tej skupiny ak v telekome nemam cislo,staci mi kupit preplatenku na moje rodne cislo a potom to pridat do skupiny?
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od Vavrin
      Aký je rozdiel medzi predplatenkou a easy
    • Od Marian Relovsky
      Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém?