Otázka

• 0

Važ. spoločnosť, mne sa osobne nepáči, akým spôsobom ponukate bonus k predplatenke. To sa nahanbíte, dať bonus len na 30 dni?  Kto vám robí tržby, len klienti telekomu a vy im date takýto darček. Strčte si ho do zadku. Mate drahe mobily, drahé paušaly a vy sa ešte budete chváliť nejakými nezmyselnými akciami a dokonca aj v televízii. Tá je pre vás prednejšie, ako vaši klienti. Len z tých reklám koľko zarobíte. Hanba vám.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Nesuhlasim. Je to DARCEK/BONUS. Dostanete nieco zadarmo ale aj tak pindate na podmienky? Niekto vas nuti akciu vyuzit?

To je take sucasne... "Darovanemu konovi sa na zuby nepozeraj."

Ze bonusovy kredit na Predplatenke plati 30 dni Telekom netaji od spustenia toho programu.

Bez takto nastavenej platnosti kreditu by tato akcia pravdepodobne vobec nebola. Skuste podnikat a davat zakaznikom veci/sluzby zadarmo a dostat za to take podakovanie ako tu predvadzate.

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nesuhlasim. Je to DARCEK/BONUS. Dostanete nieco zadarmo ale aj tak pindate na podmienky? Niekto vas nuti akciu vyuzit?

To je take sucasne... "Darovanemu konovi sa na zuby nepozeraj."

Ze bonusovy kredit na Predplatenke plati 30 dni Telekom netaji od spustenia toho programu.

Bez takto nastavenej platnosti kreditu by tato akcia pravdepodobne vobec nebola. Skuste podnikat a davat zakaznikom veci/sluzby zadarmo a dostat za to take podakovanie ako tu predvadzate.

Nesuhlasím  s vašou odpoveďou, lebo malokto to dokáže minuť za mesiac. veľmi dobre viete, že pri volaní za určitý čas už neplatite navyše nič cez predplatenku a napíšem vám otvorene, že mnohí sa na ten bonus sťažuju, len to nechcu zverejniť. Tak sa im ten bonus ani neoplati.. No toho koňa si vyprosím, to vám už asi nervy praskli, lebo som napisal pravdu. Ste zrejme mladý človek a málo skusenosti máte. Keby ste bonus predlžíli na 3 mesiace, tak OK. ˇVaši klienti vám nechcu písať, lebo sa boja

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Editoval/-a nechala

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To s tym konom je slovenske prislovie, nechapte to ako urazku. 

Mlady som, "Husakove dieta" :-), ale je pravda ze ludska nevdacnost ma vie nahnevat.

Bonusovy kredit sa da pouzit aj na kupu datovych balickov, ktorych data sa mozu aj prenasat a aj ten bonusovy kredit moze mat dlhsiu platnost ak sa spravi dalsie dobitie hoci aj 5 eur pred uplynutim tych 30 dni. Aj kombinacia tychto dvoch moznosti robi tuto ponuku zaujimavou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som zákaznikom v Telekome od jeho vzniku, mám Magio, internet, odporúčal som Telekom viacerým osobám, ale až tak som to nepocítil s vašimi zľavami.  Iné podnikateľské spoločnosti sa správaju k zákaznikom podľa toho, aký je ich člen aktívny a  podľa toho ho dokážu aj patrične oceniť. a verte to ocenenie ma veľkú hodnotu, lebo si vážia zákazníka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevidím dôvod prečo by nemohli nechať platnosť kreditu 12 mesiacov ved aj tak bonusovy kredit sa používa na služby telekomu na starých programoch s tým problém nie je a konkurencia 02 orange ma platnosť 12 mesiacov preto určite navrhujem aby platnosť bola 12 mesiacov a nie 30 dní je to málo a nefer voči zákazníkom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevidím dôvod prečo by nemohli nechať platnosť kreditu 12 mesiacov ved aj tak bonusovy kredit sa používa na služby telekomu na starých programoch s tým problém nie je a konkurencia 02 orange ma platnosť 12 mesiacov preto určite navrhujem aby platnosť bola 12 mesiacov a nie 30 dní je to málo a nefer voči zákazníkom 

platnosť kreditu je ale 12 mesiacov. 
len kredit ktorý rozdávajú zadarmo ako darček, má limit 30 dní
ten ktorý si reálne zaplatíte má 12 mesiacov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano máte pravdu je to neférove, 30 dni je ozaj malo, to radšej nech ani neponúkaju. Taký darček sa mnohým neoplatí

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám jednu predplatenku a platnosť bonusového kreditu je tak nízka, že ma nikdy nemotivovala nabíjať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som to tu neraz vysvetľoval. Bonusový kredit nemá žiadnu chybu. Stačí si dobiť kredit a neminutému bonusovému kreditu sa vráti platnosť odznova na 30 dní. Keďže Predplatenka je cielená hlavne na dátovanie, bonusový kredit nech je akokoľvek vysoký, sa dá minút aj na 30-dňové dátové balíky s automatickou obnovou. Ak je automatická obnova aktívna, dáta nikdy neprepadnú, vždy sa prenesú do ďalšieho mesiaca, resp. prepadnú len za jedinej podmienky - nedostatočný kredit na ďalší 30-dňový balík, t.j. deaktivácia. Už dvakrát som využil akciu dvojnásobného kreditu. Dobil som si 50 eur, za zvyšných 50 bonusových eur som si hneď nakúpil 7x 5GB (56 eur) a nemusím sa starať ani o pravidelné dobíjanie, aby mi bonus neprepadol, lebo som ho minul okamžite na dáta na niekoľko mesiacov dopredu. 

Predplatenka má jednu chybu - že nemá hlasové balíky. Ale na ten mechanizmus bonusu a dát s automatickou obnovou si treba zvyknúť a zistíš, že je skvelý a jedinečný, lebo žiadny iný operátor ho nemá. Ostatní operátori ťa zoderú, tam po 30 dňoch prepadnú aj bonusy a kúpené balíky a môžeš sa sťažovať na lampáreň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

. Ostatní operátori ťa zoderú, tam po 30 dňoch prepadnú aj bonusy a kúpené balíky a môžeš sa sťažovať na lampáreň.

to z toho dôvodu, že kreditné karty sú to najnižšie čo môže byť pre ľudí s tak nesmierne nízkou spotrebou. 
to sú ľudia ktorým v drvivej väčšine stačí len taký internet ab si mohli chatovať. volajú minimálne a sms ak pošlú tak raritne. 
ale na druhej strane, aby sa dovolali keď potrebujú, či dostali na net. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to z toho dôvodu, že kreditné karty sú to najnižšie čo môže byť pre ľudí s tak nesmierne nízkou spotrebou. 
to sú ľudia ktorým v drvivej väčšine stačí len taký internet ab si mohli chatovať. volajú minimálne a sms ak pošlú tak raritne. 
ale na druhej strane, aby sa dovolali keď potrebujú, či dostali na net. 

Máš na mysli predplatené simky. Áno, je to tak. No v porovnaní s Primou, Voľnosťou, ale aj Easy, je Predplatenka navrhnutá aj pre väčšiu spotrebu, kto ako potrebuje. 5GB za 8 eur je skvelá cena v porovnaní s dátovými paušálmi. V dátových paušáloch keď sa dáta minú, tak treba počkať na nové fakturačné obdobie alebo si dokúpiť dáta navyše za luxusnú cenu. V Predplatenke čakať nemusím. Dokonca, keď nevyhnutne potrebujem, za dve eurá mám 24-hodinové neobmedzeno, to mi žiadny paušál nedá (okrem Paušálu v Magente). Ja som tento rok po 20 rokoch prešiel z paušálu a som dátový užívateľ. Mesačne prevolám 5-10 minút, maximálne. A akciový telefón som si nezobral už asi 8 rokov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Važ. spoločnosť, mne sa osobne nepáči, akým spôsobom ponukate bonus k predplatenke. To sa nahanbíte, dať bonus len na 30 dni?  Kto vám robí tržby, len klienti telekomu a vy im date takýto darček. Strčte si ho do zadku. Mate drahe mobily, drahé paušaly a vy sa ešte budete chváliť nejakými nezmyselnými akciami a dokonca aj v televízii. Tá je pre vás prednejšie, ako vaši klienti. Len z tých reklám koľko zarobíte. Hanba vám.

Áno zákazníci sa sťažujú na platnosť bonusoveho kreditu keďže na EASY PECKA BOL BONUSOVY AJ REÁLNY KREDIT PLATNÝ 12 MESIACOV TAK PREČO POTOM NA PREDPLATENKE TO NIE JE TAK? KONKURENCIA TIEŽ DÁVA BONUSOVY KREDIT A PLATNOSŤ JE TAM AKO REÁLNEHO TAK AJ BONUSOVEHO 12 MESIACOV OPERÁTOR ORANGE KĽUDNE SI TO OVERTE ĎALEJ 4KA MA DOKONCA 16 MESIACOV A TIEŽ AJ BONUSOVY O2 MA 12 MESIACOV TAK KDE JE PROBLÉM V TELEKOME DAT 12 MESIACOV BONUSOVY AJ REÁLNY VÉD AJ TAK BONUSOVY IDE NA. VAŠE SLUŽBY URČITE NAVRHUJEM ABY TO BOLO TAK TIEŽ SOM U VÁS OD VZNIKU EUROTEL ALE S TOU SLUŽBOU NIE SOM SPOKOJNÝ KONKURENCIA TO PONÚKA VY NIE TREBA TO NAPRAVIŤ VOČI NESPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM PÍŠTE SŤAŽNOSTI A KEĎ TAK PRENASAJTE ČÍSLA K INÝM OPERÁTOROM A BUDÚ Š TÝM NIEČO ROBIŤ LEBO IM ZÁKAZNÍCI BUDÚ UTEKAŤ PREČ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to bonusový kredit. Nemusí byť vôbec. Berte to tak, že je to predplatená karta a možnosti môžete mať neurékom. Od zmeny na paušál až po predplatený produkt konkurencie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
    • Od Martina Podolinská
      Nabila som  kredit na ine čislo . Ako postupovať ?  Je k tomu nejaky fdormulár na vrátenie ?

• Od tyler91
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
      A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?