Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Zavolaj na linku 0800 123 456, alebo napíš na chat a zadajú Ti objednávku na zrýchlenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od podracky.lukas
      Ahojte,
      mám optický internet OptikNET ŠTART (download 50 MB/s , upload 10 MB/s), pri meraní cez speedmeter mi namerá download max. 20 MB/s, priemer okolo 18 MB/s a upload v pohode okolo 9 MB/s. Meral som to cez wifi cez stolný PC alebo aj telefon. Môže to cez wifi znížiť max. rýchlosť sťahovania na polovicu? 
      wifi router mám svoj: TL-WR841N 300 Mbit/s  https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/tl-wr841n/
      wifi USB adaptér: TP-Link Archer T2UH (Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac) https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-t2uh/
      vo vlastnostiach ethernetu wifi USB adapteru mi ukazuje rýchlosť 150 MB/s  ==== Ak by som mal net rýchlosťou OptikNET IDEÁL (350/70), tak wifi adapter mi nepovolí vyššiu rychlosť sťahovania ako 150 MB/s ??? Ak by som chcel zmenit na 5 GHz aby som mal max rychlost 433 MB/s , tak rátam že asi by som musel mať router s podporou 5 GHz sieťou aby mi to povolilo väčšiu rýchlosť ?  Mám aj extender TP-Link TL-WA850RE, ktorý som umiestnil do spálne kde mám aj stolný počítač pre lepšie rozšírenie signálu lebo wifi router mám v obývačke čo je teda cez chodbu až ďalej miestnosť.
      Čo by ste mi poradili? Kúpiť router s podporou na 5 GHz sieť + zvýšiť rýchlosť internetu na Optik Ideál (350/70) ak chcem sťahovať väčšie dáta alebo pozerať filmy na netlfixe, Magio GO apod. ? 
      ďakujem za rady
    • Od trencancan
      Dobry den,
      viete mi niekto povedat ako je mozne ze ked spustim Magio TV box tak mi klesne rychlost internetu z 38Mbit/s na 32Mbit/s ak mame Magio TV po kabli a nie Magio GO TV? Chapal som to tak, ze klasicke Magio TV by nemalo ukrajovat z prenosoveho pasma internetu. Prave ako nevyhodu Magio GO TV som chapal to ze bude znizovat rychlost internetu, ale teraz to vyzera ze oba. Aka je potom vlastne vyhoda Magio TV oproti Magio GO TV? Moze to byt tym ze kabel uz viac nezvlada?
      Dakujem.
    • Od Milo Minderbinder
      zdravim,
      chcem sa opytat ako je to s paralelnym pripojenim magio go na smart tv ... sluzba definuje 2  pristupy na jeden account. ked chcem pripojit 3-iu smart tv appku, viêm si vybrat, ktore z existucich pripojeni zrusim, inymi slovami, viem si pripojenie cez smart tv manazovat aj na viacerych zarideniach s predpokladom, ze aktivne budu vzdy len 2?
      alebo je to nejak pevne naviazane na zariadenia, ktore pripojim ako prve a druhe?
      dakujem
      >m
    • Od supermayko
      Dobrý deň, práve pred našou bytovkou dokopali rigol pre optický kábel, ktorý by mali pokladať cca zajtra.
      Moja otázka je: Aký typ siete sa u nás buduje, aké budú možné rýchlosti a kedy by sme mohli cca očakávať pripájanie domácnosti?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od marekk_12345
      dobry den pisem uz asi 2krat
      jedna sa o ulicu A. F. Langa 8 Nitra chcel by som sa spytat kedy bude dostupne opticke pripojenie, hotove uz je vsetko opticke kable zo skriniek mame natiahnute vo dvore, opticke vlakna su tiez hotove v podstate je hotove uz vsetko. Najprv som pisal a povedali ste mi ze do konca oktobra teraz som znova pisal a povedali ste mi do konca novembra to teraz ked kazdy mesiac co napisem mi napisete ze tento mesiac to uz bude hotove? Chcel by som vediet preco sa to stale tak predlzuje kedze prvy termin bol koniec leta a uz mame december a stale sa tu nic nedeje. My uz sme si dokonca opticky internet aj s televizou predobjednali a cakame len na technika kedy nam to pride nainstalovat, bohuzial zatial nic, bolo nam povedane ze nas budete kontaktovat ohladom tohto ze najblizsiu dobu to bude hotove.  Dakujem pekne za odpoved Prajem pekny den