počet programov

Otázka

• 0

Dnes som si aktivoval MAGIO GO benefit .Na tejto stránke som sa dočítal ,že počet programov v tomto baličku je viac ako 60 .Ale ja ich mám len 10. Kde sa stala chyba ,kto vie nech odpovie.Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Nenastala chyba nikde v službe MAGIO GO benefit je len 10 tv staníc.

Služba Magio GO Benefit je bezplatná súčasť paušálu. Je dostupná pre jedno zariadenie. Sledujte vo vašom mobile či tablete atraktívne športové zostrihy, kvalitné dokumenty z BBC Earth, alebo rozprávky z exkluzívneho obsahu Ťuki kdekoľvek sa nachádzate. Súčasťou je aj 10 kanálov online TV so živým vysielaním a archívom.

Magio Go Benefit ponúka aktuálne užívateľom 10 televíznych kanálov: Jednotka, Dvojka, Trojka, Markíza, Dajto, Doma, JOJ, JOJ Plus, Wau a Folklorika. Okrem toho získajú aj prístup k videopožičovni, kde budú mať k dispozícii viac ako 50 filmov a vybrané relácie a dokumenty od BBC, Viasatu, Ťuki TV či DIGI Sportu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobre, ale ako som napísal skôr ,na stránkeT-komu v ponuke je 60+ programov za 0eur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V ponuke majú 3 balíky Magio go a to 

Magio go k aktivovanej Magio TV :  Ta je zadarmo a s prístupom na 1 zariadenie a tam je 60+ stanic 

Magio Go benefit : Ten je k paušálu alebointernetu zadarmo a tam je 10 stanic 

A nakoniec Magio go za poplatok tam sú na vyber 3 balíky : Magio GO M  za 12,90€, Magio GO L za 17,90€ a Magio GO XL za 22,90€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

na stránke https://www.telekom.sk/televizia/magio-go
zoscroluj dole (asi 2/3 stránky) na "služby a ceny magio go"
preklikni si na "zadarmo k magio tv"

nájdeš informáciu:
60 + TV staníc v SD aj HD kvalite. Magio GO k akejkoľvek Magio TV. mesačne 0 eur na jedno zariadenie.... 

zároveň toto je jediné miesto kde som našiel spomenuté koľko kanálov by malo byť v magio go zadarmo. takže prvotná otázky je veľmi dobre položená. nikde som nenašiel uvedené, že vo verzií zadarmo je len 10 staníc
a ak prekliknem na platené verzie, zmení sa obrázok na ktorom je to uvedené pre každý program samostatne, teda ani omyl to nie je. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa to nie si prvý ani posledný, čo to takto pochopil. Mali by to jasnejšie popísať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ja si myslím, že to sa inak ani pochopiť nedá....
nikde to nie je uvidené inak a jednoznačne priestor, v ktorom je tá informácia uvedená je iný pre platené programy a neplatené....
takže jednoznačne to tvrdí že má byť viac ako 60 programov...

a keď dáz pozrieť zoznam kanálov v bezplatnej vezii odkáže ťa to... nikam..... dostaneš sa do loopu. 

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

teraz už mi to otvorilo aj ten "zoznam TV staníc" v bezplatnej verzií... a hľa čo neuvádzajú....

Screenshot_3.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preco za tie svoje baliky pozaduju viazanost na 24 mesiacov?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preco za tie svoje baliky pozaduju viazanost na 24 mesiacov?

nepožadujú....
každá služba má dva varianty..... 
cena s viazanosťou a cena bez viazanosti. 
cena bez viazanosti je o 5 eur mesačne vyššia ako s viazanosťou (bez ďalšej akcie)  a tých 5 eur zároveň tvorí aj zmluvnú pokutu. 
inak povedané, ty presne to čo máš, si môžeš zobrať aj  bez viazanosti, ale za každú službu ktorú máš si priplatíš 5 eur mesačne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale uz to nefunguje, ked poslem sms na cislo 8866 text MAGIOGO L ZAP pride odpoved ze nie je mozne sluzbu aktivovat a kredit mam dostacujuci, kde je problem,.? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale uz to nefunguje, ked poslem sms na cislo 8866 text MAGIOGO L ZAP pride odpoved ze nie je mozne sluzbu aktivovat a kredit mam dostacujuci, kde je problem,.? 

aha to bola otázka priamo len na magio go.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cože, tam je viazanosť? šialenstvo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano 60 staníc mas  v MAGIO GO pokiaľ  maš doma zriadenu magio TV cez satelit  alebo IPTV je na tom obrázku aj napísané ZADARMO K MAGIO TV. 

Ale ty si napisal že máš zriadenú službu MAGIO GO benefit a tu dávajú buď bezplatne k internetu alebo paušálu pokial nemáš od Telekomu zriadenú aj službu MAGIO TV cez satelit alebo IPTV . 

Na stránke s paušálmi je to uvedené:

Čo obsahuje Magio GO Benefit a ako sa aktivuje? 

• So službou Magio GO Benefit môžete sledovať vo svojom mobile či tablete atraktívne športové prenosy, kvalitné dokumenty BBC Earth, alebo rozprávky z Ťuki TV pre vaše deti kdekoľvek sa nachádzate. K tomu získate aj online TV so živým vysielaním a 7-dňovým archívom. Magio GO Benefit je bezplatnou súčasťou všetkých paušálov s cenou od 25 €, teda od paušálu T Ideál 25 vyššie, a je prístupný počas celej doby trvania viazanosti paušálu. Služba je dostupná automaticky. Po aktivácii vášho paušálu vám príde SMS s prístupovými údajmi, s ktorými sa prihlásite do Magio GO aplikácie. So službou Magio GO Benefit môžete obsah sledovať iba na jednom zariadení, na rozdiel od služby Magio GO, ktorá je dostupná až pre štyri zariadenia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar