Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den prajem.
Hladam niekoho kto ma pausal od telekomu T NEKONECNO MAX a uzavrel by somnou dohodu. V skratke sa jedna o to ze by ste mi zazdielali datovu sim kartu z tohto pausalu a ja by som vam mesacne platil.
Vysvetlenie: mate tento pausal ktory stoji 70 eur mesacne a vezmete si k nemu datovu sim kartu ktora je s tymto pausalom prepojena, tato karta stoji mesacne 6 eur. Na tejto karte nejde vyuzivat nic ine ako data. Tuto kartu by ste mi poslali a ja by som vam mesacne platil 30 eur, to znamena ze namiesto 76 eur budete platit 46 eur, vy budete mat nekonecny pausal za nizsiu cenu a ja budem mat internet.
Dovod preco to riesim je ten ze na mieste kde byvam nieje mozne mat kablove internetove pripojenie a jediny operator ktory tu ma dobry 4G signal je TELEKOM.
Prosim, ak toto citate a mate tento pausal, popripade ak niekoho takeho poznate a ste ochotny mi pomoct, nevahajte sa mi ozvat.
Mam 28 a som na voziku uz 11 rokov, internet potrebujem a preto je nulova pravdepodobnost ze by som vas oklamal, popripade neplatil.

Editoval/-a buryzon

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ešte sú alternatívy ako dátový paušál T Nekonečno HD za 48€, pripadne Predplatenka, kde sa dá kúpiť 20GB za 32 eur, alebo neobmedzené dáta na celých 24 hodín za 2€

len to sú varianty ktoré sa nedajú nazvať internetom. to je také.... že nebyť odrezaný od sveta ale nie ako primárny internet. 
či už objemovo ako  to nekonečno HD v plnej rýchlosti,
20GB....
ale aj cenovo....
neobmedzene 2eurá x 30 dní..... = 60 eur...
toto má najlepšiu variantu ak mu nedajú internet vzduchom 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si osobne myslím, že keď si objednáš technika na inštaláciu internetu vzduchom, ktorý to tam príde premerať a ponúkneš im dvojročnú viazanosť, tak nebudú mať problém. To pokrytie z mapy má len informatívny charakter a je vytvorená počítačovou simuláciou. Tiež mám skúsenosť s tým, že signál je dostupný aj tam, kde podľa mapy pokrytia nie je. Pošli im fotku vlastného merania zo speedtest.net. Tak aj s nimi musíš jednať a vedieť ich presvedčiť, že mapa pokrytia nezobrazuje realitu, si handikepovaný a internet je pre teba životne dôležitý. Aj tak to chodia inštalovať technici.

Ešte sú alternatívy ako dátový paušál T Nekonečno HD za 48€, pripadne Predplatenka, kde sa dá kúpiť 20GB za 32 eur, alebo neobmedzené dáta na celých 24 hodín za 2€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

doteraz som pozeral alternatívy. dalo by sa to aj satelitným internetom, ale za takú cenu by si nemal taký rýchlosť a väčšie obmedzenia takže 
palec hore :)

satelitne som samozrejme pozeral a aj som volal a pytal sa a bolo mi povedane ze ak to chceme na hranie hier alebo pozeranie filmov, co je priorita tak si ho nemam brat. odozva 700ms, a plati sa vela. takze som mal stastie ze som narazil na takehoto zamestnanca ktory mi povedal pravdu. kazdopadne diky za snahu o pomoc, toto co mam aktualne je fakt najlepsia a jedina moznost ako mat internet. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

doteraz som pozeral alternatívy. dalo by sa to aj satelitným internetom, ale za takú cenu by si nemal taký rýchlosť a väčšie obmedzenia takže 
palec hore :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ved internet vyduchom funguje úplne rovnako a presne na tom istom ako mobilné dáta...

ano ja viem a napriek tomu mi to nedaju, lebo tu ze vraj nemam pokrytie, co nieje pravda. kazdopadne to neposkytuju ani na miestach v okoli kde pokrytie je. nerozumiem ako to teda funguje

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

byvam v casti Nálepkova, kazdopadne internet vzduchom od telekomu u mna nejde, toto je fakt jedina moznost ako mat internet.  uz som to vyriesil, zobral si to kamarat ktory mal problem s dochadzajucimi datami, zobral si k tomu aj TV a obaja sme spokojny, ja mam internet a on ma nekonecne data a TV. co sa tyka rychlosti a pripojenia na siet, vlastnim LTE router a kupil som si k nemu drahu externu antenu, takze so signalom problem nemam. podla mapy niesom v pokryti 4G ale vdaka tejto antene mam aspon 30 Mbps. na telefon tu napriklad 4G signal ani nechytis

ale ved internet vyduchom funguje úplne rovnako a presne na tom istom ako mobilné dáta...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už me nepustí upraviť....
len taká myšlienka... ak si niekto kúpi nekonečno max, tak jedine niekto kto dátuje fakt že moc..... takže zrejme veľmi rýchlo sa dosiahne limit v plnej rýchlosti a nastane spomalenie. 
preto by som zvážil aj tú možnosť "internetu vzduchom" 
len tak medzi rečou, kde bývaš? že či by som náhodou niečo nenašiel? akože aj možno viac ako telekom 4g? 

byvam v casti Nálepkova, kazdopadne internet vzduchom od telekomu u mna nejde, toto je fakt jedina moznost ako mat internet.  uz som to vyriesil, zobral si to kamarat ktory mal problem s dochadzajucimi datami, zobral si k tomu aj TV a obaja sme spokojny, ja mam internet a on ma nekonecne data a TV. co sa tyka rychlosti a pripojenia na siet, vlastnim LTE router a kupil som si k nemu drahu externu antenu, takze so signalom problem nemam. podla mapy niesom v pokryti 4G ale vdaka tejto antene mam aspon 30 Mbps. na telefon tu napriklad 4G signal ani nechytis

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už me nepustí upraviť....
len taká myšlienka... ak si niekto kúpi nekonečno max, tak jedine niekto kto dátuje fakt že moc..... takže zrejme veľmi rýchlo sa dosiahne limit v plnej rýchlosti a nastane spomalenie. 
preto by som zvážil aj tú možnosť "internetu vzduchom" 
len tak medzi rečou, kde bývaš? že či by som náhodou niečo nenašiel? akože aj možno viac ako telekom 4g? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale najskôr si over ako by ti to šlo, ak máš mobil s telekomom či už paušál, alebo predplatenku, alebo čo že aká by bola rýchlosť, či by to bolo ok a podobne. 
lebo je aj 3,7 g (ktorú ale telekom neponúka)
rozdiel je ten že pri 4G máš len rooter ktorý chytá signál a ďalej ho posiela (akoby si si spravil hotspot z mobilu)
a pri 3,7 máš externú anténu teda o dosť silnejší signál. preto si skontroluj, najskôr či ti to pôjde dobre, predtým ako sa upíšeš na 2 roky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jozefmatusovic
      Je možné získať twin sim kartu k predplatenke?
    • Od linkinka
      Dobry den, preniesla som cislo k vam - O2 ma samozrejme vyradilo, no SIMku mi mobil neberie.po zadani PIN ma ziada zadat PUK, samozrejme vsetko zadavam tak ako mam, no kartu mi stale ukazuje ako ZAMKNUTA SIM
      Zmluva podpisana pred tyzdnom, preco mi to nefunguje? 

Do 4 dní po podpísaní dokumentov bude na novej Telekom SIM karte aktivované vaše pôvodné číslo, ktoré môžete ihneď začať používať.
    • Od semseigejza
      Zabudol som telefonne čislo mojej sim karty ktorú som už istý čas nepoužíval. Ako zistím aké som mal čislo?
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od petofefe
      Dobrý deň,
      Skúšali ste niekto eSIM na telefóne mimo zoznamu podporovaných Telekomom? Mám Google pixel 3XL, telefón podporuje eSIM, len neviem či to bude fungovať, nakoľko ho Telekom nemá zatiaľ v podporovaných zariadeniach.

Ďakujem
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved