Samsung Galaxy S21 Ultra

Otázka

• 0

Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od zbytocnyucet
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať ako mám na novšom type TV od Samsungu (konkretne QE65T74) spárovať set top box s ovládačom od Samsungu. Skúšal som to asi 10x a nič. Pri výbere značky stb tam bohužial Tatung STB 3701 nenájde, neviem či je podporovaný alebo nie. V domácnosti je ešte jeden stb s nahrávaním značky Arris a ten mi našlo a išiel nastaviť v pohode (ten ale nie je môj). V samotnom Samsungu mi nevedeli k tomu povedať nič. Má niekto takúto skúsenosť alebo pozná niekto nejakú vychytávku na to ? Poprípade je nejaká možnosť tú bučoru od Tatungu vymeniť za niečo iné poprípade vymeniť ju za stb s nahrávaním nejakej inej značky ?
    • Od miro0505
      Dobry den, je aktualne telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G funkcny v 5G sieti Telekom? Nejedna sa mi o to ci je oficialne podporovany (to vidim ze nie je v zozname), ale ci sa pripoji do 5G a ci datove prenosy funguju zodpovedajucou rychlostou...
      Dakujem.
    • Od S.tanl.y
      Dobrý deň,
      chcel by som sa informovať či plánujete zaradiť do ponuky Samsung Galaxy S20 FE, prípadne aj s informáciou kedy by k danému došlo, prípadne v ktorej verzii - 4G/5G. Na našom trhu sa už predávať začal tak isto ho ponúka konkurencia.
      Ďakujem za skorú odpoveď

• Od Daemios
      Zdravim, 
      chcel by som sa opytat ci planujete zaradit do ponuky Samsung Galaxy M31s. Uz sa na nasom trhu predava chvilu ale u Vas este nieje. Ak ho planujete zaradit, da sa povedat informacia kedy zhruba bude aktualizovana ponuka telefonov? Aby som nemusel par krat za tyzden pozerat eshop ponuku :). 
      Dakujem za skoru odpoved.
    • Od Mambo1
      Dobrý deň, budete mať v ponuke Samsung z fold 2 ? Ďakujem
    • Od slivkaromanpp
      Dobrý deň,
      neviete či bude v dohľadnej dobe v predaji aj Bronze verzia?