Otázka

• 0

Zdravím, 

spísali sme požiadavku na inštaláciu optického internetu, ako bolo odporúčané tu: https://forum.telekom.sk/topic/23550/, a to pred 3 týždňami (19.8.), zatiaľ bez odozvy. Inštaláciu snažíme realizovať už niekoľko mesiacov, ale bez reálneho vyriešenia tejto situácie zo strany Telekomu . Prosím Vás, ako docieliť, aby sa inštalácia optického internetu aj uskutočnila, ideálne ešte v septembri? Dá sa niekde zistiť, v akom stave vybavovania sa naša požiadavka nachádza?

Ďakujem vopred,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika na tejto adrese je už dostupná, služby si môžete objednať cez stránku telekom.sk

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

posielam na vybavenie oddeleniu zodpovednému za riešenie tejto požiadavky. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

kontaktoval som Vás v súkromnej správe. 

Prosím o odpoveď.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od denis.schvarcz
      Chystám sa prejsť na Magio SAT, doteraz používam Orange SAT. Zvládnem prechod s pomocou kuriera (samoinštaláciou), alebo potrebujem zaplatiť technika? 
    • Od Jurajb
      Zdravím,
      plánuje sa optika v obci Badín, okres Banská Bystrica a ak áno tak cca kedy ?
      Ďakujem
    • Od Tarantula52
      Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓
      Odkedy mam vás nový prémium router neustále mi ohlasuje z wifi zariadenia niekedy raz za dve hodiny niekedy každých 15 minút. Bol u mňa už 2 krat technik meneny optický kábel, 2 krat menené wifi-sagemcom f@st 5670 a stále to isté dookola. Predtým používané zariadenie úplne bez problémov fungovalo musí byť teda dačo v tom zariadení zle nastavene o com zjavne v Telekome nevedia ( aspoň sa tak tvária ) budem vďačný za akúkoľvek radu lebo už to nedávam 😂🙏
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď