Magio GO Benefit - ako zmenit zariadenie

Otázka

• 0

K Magio TV som dostal Magio GO Benefit. Chcel som si upravit poradie kanalov a kedze v na magio box je to velke utrpenie, tak ma potesilo ze by sa to malo dat cez Magio GO. Aktivoval som si Magio GO na iPade, ale neskor som sa docital, ze poradie kanalov sa da menit len pri Magio GO na webe. Lenze na web sa uz prihlasit neviem kedze Benefit umoznuje len jedno aktivne zariadenie. Odhlasenie na iPade nepomohlo. Ked sa na iPade prihlasim a idem do nastaveni na zoznam zariadeni, tak tam ten iPad vidim, ale chyba tam ta ikona kosa na zmazanie zariadenia (kedze toto je to aktivne zariadenia). Vidim to tak, ze to niekto uplne nedomyslel, ked obmedzil pocet zariadeni pre Benefit na jedno. Ked si to raz na nejakom zariadeni aktivujem, tak uz to neviem zmenit. Vie niekto poradit alebo sa nevyhnem telefonatu na telekom support?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Magio GO Benefit je len na jedno mobilné zariadenie, alebo tablet. Nefunguje webové rozhranie, ani aplikácia v TV.

Zariadenie sa odstrániť nedá, jedine vyskúšaj technickú podporu 0800 123 777.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od rjezovic
      Ako si mam aktivovat magio go v mobile. Pri kupe noveho pausalu mi dali len nejaky 10 miestny kod. Neviem ako sa s nim mam prihlasit do aplikacie Magio go
    • Od Marco239
      Zdravím.
      Vie mi niekto poradiť, ako sa dá odstrániť zariadenie na magio go benefit, keď tam nie je kôš na odstránenie len ID číslo.
      Vďaka za odpovede.
    • Od eraserv6
      Ak zvolim akukolvek uroven kvality v MagioGo, teda ci uz nizka, stredna, vysoka, vzdy sa mi obsah prehrava v kvalite vysokej. Pozorujem to uz tyzden a problem je, samozrejme, obmedzeny datovy balik, najma z zahranici. Mate to tak aj vy alebo je problem u mna?
    • Od marcelmrc1
      Zdravím,
      zistil som, že Magio Go pri voľbe kvality "vysoká" ide v maximálnom rozlíšení 1280x720. Je to naozaj tak? Magio Go vysiela iba HD 1280x720?? Nevysielajú full HD 1920x1080????
    • Od jojec
      bude niekedy aj  magio go  pre lg tv
    • Od Lucka
      Ahojte, 
      mám skvelé správy pre mnohých z vás, ktorí sa pýtate na fóre na iOS a LG. Slovak Telekom sprístupnil svoju televíznu službu cez internet Magio GO už aj pre televízory značky LG. Magio GO je dostupné na LG TV od verzie operačného systému webOS 3.5 a vyššie a používatelia aplikáciu nájdu cez LG aplikačný obchod priamo vo svojom televízore. Telekom tak už ponúka Magio GO pre všetky dostupné Smart TV platformy.
      Aplikácia Magio GO pre LG obsahuje rovnaké funkcie ako už dostupná verzia pre televízory Samsung a televízory s operačným systémom Android TV. Zákazníci tak môžu sledovať televízne kanály a programy z videopožičovne, využívať 7-dňový TV archív a množstvo ďalších funkcií bez nutnosti set-top boxu.
      Po nainštalovaní aplikácie sa môžu noví zákazníci priamo z TV aplikácie navigovať na portál Telekomu, kde si môžu jednoducho a rýchlo zakúpiť balíček Magio GO priamo z pohodlia svojej obývačky. Do pár minút tak môžu internetovú televíziu začať sledovať.

Ako nainštalovať Magio GO na LG televízore
      ·       Stačí mať Smart TV LG s webOS 3.5 a vyššie (LG TV vyrobené od roku 2017)
      ·       Jednoduchý postup inštalácie aplikácie:
      1. Spustite lištu inštalovaných aplikácií stlačením tlačidla domček na diaľkovom ovládači
      2. Šípkami zvoľte aplikáciu LG Content Store a spustite ju
      3. Zvoľte kategóriu Apps & Games, kde nájdete aplikáciu Magio GO

Magio GO pre všetky TV platformy
      Aplikácia Magio GO je teraz dostupná pre všetky hlavné TV platformy na trhu. Magio GO je možné sledovať na televízoroch LG, Samsung či televízoroch s Android TV (Sony, Philips, Sharp a mnohé ďalšie, ako aj set-top boxoch s Android TV), prostredníctvom set-top boxu Magio GO TV Box od Slovak Telekom na akejkoľvek TV obrazovke a funguje aj na mobilných zariadeniach s Androidom a iOS a dokonca aj na PC vo webovom prehliadači.

Tak čo? Verím, že som vás potešila. Dajte vedieť, koľkí z vás využívate naše Magio GO a na čom konkrétne  

pekný deň
      Lucka