Magio Go kvalita streamu

Otázka

• 1

Zdravím,

zistil som, že Magio Go pri voľbe kvality "vysoká" ide v maximálnom rozlíšení 1280x720. Je to naozaj tak? Magio Go vysiela iba HD 1280x720?? Nevysielajú full HD 1920x1080????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mukky89
      Dobry den,
      uz asi 5 dni mam problem s prepinanim kanalov na Magio GO - Smart TV s Androidom.
      Niekedy mi zobrazí iba 8 zakladnych kanalov. Preblikava logo kanalu stale a ked sa snazim prejst na nejaky iny kanal tak vypise ze neexistuje.
      Ma niekto podobny problem ?
      skusal som vsetko mozne, vypnut zapnut Magio GO, odinstalovat a nainstalovat Magio GO, vypnut zapnut TV, killnut v procesoch atd... stale to robi to iste
      prikladam video: https://photos.app.goo.gl/xg1mGqPPfC68Rwgf9
      vdaka za info

• Od Bouris
      Ahoj,
      Je mozne menit audio na Magio Go app na LG tv? Viem ze je mozne napr. pre sport2 zmenit jazyk z cz na sk v android magio go appke. Na LG magio go appke taku moznost nikde nevidim a mam default cz audio. Neviem to upravit na sk audio

• Od zbartos
      Dobrý deň,
      Neuvažujete prosím vrátiť Magio go pre 4 zariadenia (alebo aj pre viac zariadení) na Smart Tv cez aplikáciu, ako to bolo predtým pre tých, ktorý mali Magio sat/kábel? Kľudne by som platil povedzme poplatok ako je pri ďalšom TV za magio box pri Magio sat/kábel. Čiže napr. 1,94€ za 1 nemobilné zariadenie - Smart TV a potom za každé ďalšie príplatok 1,94€. Nechcem riešiť káble, je to komplikované. Nechcem riešiť žiadne Magio go tv box ani nič iné, len aplikáciu.  Takto si platím TV cez internet od konkurencie a pritom by som to mal rád všetko od jedného operátora. Boli sme všetci zvyknutí na magio go cez Smart Tv, resp. android TV.
      Vďaka
    • Od JakubKulisek
      Nefunguje mi prihlásenie do TV Magio GO ked zadám udaje ktore ste mi zaslali do smsky kde je chyba ?????????
    • Od ondrej10
      Dobry den,
      Sucastou Magio GO TV Boxu je aj 'Chromecast built-in', pomocou ktoreho viem streamovat do televizora zo zariadeni, ktore su v jednej lokalnej sieti s Magio GO boxom.
      Streamovanie mi funguje spravne zo vsetkych pocitacov ako aj roznych mobilnych zariadeni pripojenych do siete a zo vsetkych aplikacii, ktore podporuju Chromecast.
      Problem je len s netflixom. Ked spustim netflix aplikaciu na lubovolnom zariadeni alebo aj cez web stranku na pocitaci, tak mi neponukne chromecast ikonku a teda sa mi neda streamovat do televizora.
      Avsak ak ku televizoru pripojim svoj externy Chromecast, tak mi vsetko funguje spravne vratane Netflixu.
      Chcel by som vas preto poprosit o support ako rozchodit Netflix cez 'Magio GO Chromecast built-in'.
    • Od szuzana1971
      Zabudol som prihlasovacie údaje do aplikácie magio go ktorú mám mať zdarma k TV a teraz sa tam neviem prihlásiť, viete mi niekto poradiť ako sa opätovne dajú zistiť tieto údaje?