sidebar
  • Podobný obsah

• Od joe0153
      Dobrý deň,

prečo nie je možné u vás používať  eSIM na viacerých zariadeniach, keď u ostatných operátorov to ide? Respektíve bude to ponúkať Slovak Telekom po vzore Deutche Telekomu? Jedná sa vlastne o prepojenie eSIM na smartfóne a hodinkách tým istým číslom (tarifom), nie žiadnym druhým číslom, resp. tarifom!
    • Od barzoj
      Ahojte, ma niekto vyskusanu funkcnost Telekom eSIM s mobilom Google Pixel 6 5G? 
    • Od telekom01
      Dobrý deň. Dá sa nainštalovať do Samsung galaxy S10 plus eSIM karta? 
      Ďakujem 
    • Od Archie_
      Dobry den,
      prosim, kedy sa nasi operatori (predovsetkym telekom) preberu z letargie nicnerobenia pre svojich zakaznikov a zabezpecia Apple Watch LTE ediciu po neviem kolkych rokoch? To je taky problem? Ved vsetka technologia tu je. Ci to zas musi zacat Orange podobne ako s eSIM, kym sa telekom zobudi na Slovensku? Ci slovensku diviziu vedu opicky, ktore nevedia vyjadrit svoj nazor, alebo su to len stari ludia co nechapu potrebu vzdy sa rozvijajuceho telekom segmentu?
    • Od Miro63amg
      kto poradi ohladom e sim karty čo sa cipuje do mobila pomocou qr kodu.mam samsung galaxy note 10 naskenujem si qr kod a hned ma to hodi na instalaciu galaxy wearable neviem preco...kto poradi ako nato?
    • Od petofefe
      Dobrý deň,
      Skúšali ste niekto eSIM na telefóne mimo zoznamu podporovaných Telekomom? Mám Google pixel 3XL, telefón podporuje eSIM, len neviem či to bude fungovať, nakoľko ho Telekom nemá zatiaľ v podporovaných zariadeniach.

Ďakujem