Magio go benefit odhlásenie zariadenia

Otázka

• 1

Zdravím.

Vie mi niekto poradiť, ako sa dá odstrániť zariadenie na magio go benefit, keď tam nie je kôš na odstránenie len ID číslo.

Vďaka za odpovede.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ondrej10
      Dobry den,
      Sucastou Magio GO TV Boxu je aj 'Chromecast built-in', pomocou ktoreho viem streamovat do televizora zo zariadeni, ktore su v jednej lokalnej sieti s Magio GO boxom.
      Streamovanie mi funguje spravne zo vsetkych pocitacov ako aj roznych mobilnych zariadeni pripojenych do siete a zo vsetkych aplikacii, ktore podporuju Chromecast.
      Problem je len s netflixom. Ked spustim netflix aplikaciu na lubovolnom zariadeni alebo aj cez web stranku na pocitaci, tak mi neponukne chromecast ikonku a teda sa mi neda streamovat do televizora.
      Avsak ak ku televizoru pripojim svoj externy Chromecast, tak mi vsetko funguje spravne vratane Netflixu.
      Chcel by som vas preto poprosit o support ako rozchodit Netflix cez 'Magio GO Chromecast built-in'.
    • Od szuzana1971
      Zabudol som prihlasovacie údaje do aplikácie magio go ktorú mám mať zdarma k TV a teraz sa tam neviem prihlásiť, viete mi niekto poradiť ako sa opätovne dajú zistiť tieto údaje? 
    • Od christine.bujkova
      Dobrý deň,
      vie mi niekto poradiť akým spôsobom má fungovať. archív vrámci Magio Televízia M -GO ktorá teda má ísť cez applikáciu v samsung TV. 
      Prihlásiť sa mi podarilo ale nemám ponuku archívu bohužial, mám tam požičovnu, prehratie od začiatku ale archív by tam mal byť ten 7 miestny.
      Ide o TV bez setoboxu iba appka.
      Vôbec tam možnosť archív nie je ani ked vyhľadám program daný 

• Od trencancan
      Dobry den,
      prosim vas prevadzkuje niekto sluzbu Magio GO TV na set-top boxe NVIDIA Shield TV Pro 2019? Mam na mysli sluzbu GO s novymi podmienkami kedy sa uz neda pouzit ta verzia zadarmo k Magio TV ale samostatne predplatena sluzba GO. Jeden technik na infolinke mi povedal ze to pojde, druhy zase ze nie, ze treba mat Tcom set-top box. Ako to teda je?
      Ako rychly treba mat internet ak chcem takto prevadzkovat 2 set-top boxy? Staci 40Mbit/s?
      Vdaka
    • Od podracky.lukas
      Ahojte,
      dnes ma na smart TV odhlasilo z Magia GO a ked som sa prihlasil tak mi napisalo zrazu ze prihlasovacie udaje su spravne alebo Magio Go mozte vyuzivat len na mobile a tablete, že na Smart TV už nie...... Stalo so to aj Vám ? Čiťal som kdesi že už na Jar tohto roku zacali postupne ludi odstavovat od Magia Go zdarma na Smart TV, čo dostali k nejakej sluzbe. 
      Su nejake bezplatne moznosti? Ci len treba si zaplatit ich drahe baliky? 
      dakujem
    • Od Ricmondis
      Dobry den,
      Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info