Optika- Veľký Šariš

Otázka

• 0

Dobry den. Mam taku otazocku.

Minuly rok bolo u nas v meste na urade nejake Telekom stretnutie ohladom optiky. Bola tam nejaka vasa zamestnankyna, ktora rozpravala o optickej siety a potom riesila objednavky na optiku.

Vybavili sme si objednavku na optiku, s tym ze to pridu robit po konci augusta postupne zapajat do konca roka. Museli sme zrusit objednavku pretoze pocas toho nam skoncila viazanost na internet a magio.

Je uz rok po tom a o optike ziadna rec. Vraj ze rodinne domy na niektorej ulici uz funguju na novej optickej sieti.

Jedna sa o bytovky na ulici A.Sladkovica

Opticke pripojky su hned vedla bytovky ale zatial nic sa nedeje.

Prosim da sa zistit v akom stadiu riesenia to je ? Vdaka za skoru odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Tam bude optika ked vypiješ velke pivo šariš  a mimochodom aj oni si tam išli dat velke pivo šariš       (som troll)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

dokončené to bude v termíne nad 100 dní, predpokladám, že niekedy v decembri - januári by to mohlo byť hotové.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tobias_Palko
      Dobrý Deň , chcel by som sa spýtať , sú nejaké blízke plány pre zavedenie optického internetu v Papradne , Brvništi . Ak áno nejaké bližšie informácie kedy by sa to môhlo uskotočniť ? Vopred ďakujem za odpoveď  .
    • Od Dufus89
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať či sa tento rok stihne dobudovať optika v obci Malinovo ktorú buduje pre Telekom Suptel. Podľa rozpisu mali byť niektoré ulice už dávno hotové, avšak internet tam nie je dostupný. Konkrétne mi ide o Broskyňovu ulicu ktorá je naplánovaná na realizáciu koncom októbra.
      Hlavne vsak či vôbec bude tento rok internet spustený.

Dakujem

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem