Optika - Bánová 08/2021

Otázka

• 0

Pekný deň prajem

po polroku sa pripominam: chcem sa opýtať v akom stave je realizácia optiky v Žiline-Bánovej

v predošlých vláknach (22753, 21804 a 21866 - https://forum.telekom.sk/topic/212753/, https://forum.telekom.sk/topic/21804/, https://forum.telekom.sk/topic/21866/

@Mirko spomína, že optika sa už buduje a realizácia je nad 100 dní... už prešlo viac a stále nevidno, že by sa niekde aspoň zakoplo, tak sa chcem opýtať na stav...

vďaka

M. Adámek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

nič konkrétne som nezistil, len to, že realizácia prebehne v termíne nad 100 dní. Ani projektanti nevedia viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak sa pripominam zas... videl som uz tahat chranicky z krizovatky Bitarovska cesta x K Cintorinu smerom na Malinovu (a tam cca 50m) - bol to Telekom, alebo niekto iny? kedy konecne budeme moct fungovat normalne, nie len cez 4G (obcas len 3G)???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak sa pripominam zas... videl som uz tahat chranicky z krizovatky Bitarovska cesta x K Cintorinu smerom na Malinovu (a tam cca 50m) - bol to Telekom, alebo niekto iny? kedy konecne budeme moct fungovat normalne, nie len cez 4G (obcas len 3G)???

Bitarovská - v pláne ju zatiaľ nevidím, K Cintorínu, áno ide o Telekom termín 26.09.2022.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super... A dalej? Nam. Sv. Jana Bosca? Mesacna? Druzstevna?

Hlavne ta Mesacna ma zaujima...

Editoval/-a michal.adamek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak takto, uveďte mi prosím len tie ulice, ktoré chcete preveriť.. žiadna mestská časť, ani ulice, ktoré preverujem zbytočne..

Mesačnú už mám, želáte si preveriť aj iné adresy?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna by zaujimalo ako to je s optiku v Zavodi hlavne kvacalova ulica su tu 2 domy extra 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mesačná 130/15 - nad 100 dní

Tak to je zas nic nehovoriace... Vidim, ze SSD to da skor... Tam je plan Q2/2022

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

My do procesu výstavby kompletne nevidíme, a keď dostanem odpoveď od kolegov "nad 100 dní", tak to znamená, že ani oni nemajú presné informácie o presnom termíne.

Veľmi rád by som uviedol presný termín, ale vzhľadom k možným prekážkam (či už technickým a lebo legislatívnym), to nie je možné. Ak sa výstavba napr. opakovane presúva, tak ja a projektanti, s ktorými spolupracujem, presne nezistíme, čo sa deje ale presnejšie vie termín uviesť samospráva alebo externá firma, ktorá realizuje výstavbu. 

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna by zaujimalo ako to je s optiku v Zavodi hlavne kvacalova ulica su tu 2 domy extra 

preverím

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od alexandermeleg
      Pekný deň prajem!
      V našej ulici ste ťahali optiku. Všimol som si, že robotníci všade po sebe zrekonštruovali chodníky a parky. Pred našim vchodom ale ostala diera a rozbité betónové dlažby. Práce boli ukončené v júli 2021 a pracovníkov už tu nevidím. Vzhľadom na to, že ja sám zhutnenie podkladu neviem spraviť, by som chcel poprosiť o rekonštrukciu chodníka.
      Prosím Vás, na koho sa môžem obrátiť s mojou reklamáciou?
    • Od ja9922
      Dobrý deň, mám problém s internetom, v krátkych intervaloch mi vypadáva zhruba na 5-30 sekúnd. Niekedy  celý deň ide rýchlosť  približne 120/30 bez výpadku a niekedy celý deň vypadáva a miestami je rýchlosť 150/30 a niekedy 5/20 a niekedy nejde vôbec a ako som spomínal na pár sekúnd vypadne. Ako postupovať v takomto prípade? Mám internet cez optiku a router huawei HG8145V5. Ďakujem
    • Od milanpajtinka
      Ahoj, zaujíma ma keď mám optik net extra čo čítam tak 1gb/s , aká by mala by byt rychlost sťahovania, teraz mi Speedtest ukazuje cca 900,123 a sťahuje je do 100 mb/s  zo steamu alebo z predplatených serverov napr. Káble mám nové aj router , tak či je to v poriadku lebo co čítam tak 1 giga za sekundu download ? Diky
    • Od Davko12
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom optického internetu na adrese Jánošíkovská 68, Dunajská Lužná, pretože už sa čaká roky na internet od Vás.
    • Od andlaco
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či v budúcnosti plánujete zriadiť optiku na ulici Pod kalváriou 12, Levice?
    • Od dodchi619
      Dobrý deň, je plánovaná optika v Trstenej časť Nové Ústie? Už sa dopytujem asi 3tí rok. Ďakujem.