ASUS DSL N16

Otázka

• 0

Pekný deň prajem,  mám doma router ASUS DSL N16 vedel by som tam rozbehnúť VDSL2 internet od telekomu ?  Videl som staršie príspevky, že mu to nešlo ale potom vydal Asus aktualizáciu firmwareu, viď prílohu, že tam je už aj VDSL2.   Má doma niekto tento typ routra ? prepojený s VDSL 2 ?  Tuším od dnešného dňa ma Telekom nový cenník služieb pre VDSL a tiež aj zmeny, a v článku od žíve.sk  som sa dočítal, že prejsť vedia na tie nové služby aj zákazníci s existujúcou viazanosťou. 

asus dsln16.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pekný deň prajem,  mám doma router ASUS DSL N16 vedel by som tam rozbehnúť VDSL2 internet od telekomu ?  Videl som staršie príspevky, že mu to nešlo ale potom vydal Asus aktualizáciu firmwareu, viď prílohu, že tam je už aj VDSL2.   Má doma niekto tento typ routra ? prepojený s VDSL 2 ?  Tuším od dnešného dňa ma Telekom nový cenník služieb pre VDSL a tiež aj zmeny, a v článku od žíve.sk  som sa dočítal, že prejsť vedia na tie nové služby aj zákazníci s existujúcou viazanosťou. 

asus dsln16.PNG

Pojde to v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od roman381
      Zdravím, vlastním router Vigor 2860Vn-plus, ktorý funguje bez problémov s VDSL linkou v meste. Potrebujem ho však zapojiť na inom mieste (obec - takisto VDSL), kde sa mi to nedarí ani po použití rôznych nastavení. Vie niekto poradiť, či je chyba u mňa alebo su na týchto rôznych miestach iné typy ústrední a tento Vigor nerozchdím? Na oboch miestach fungujú bez problémov Speedport routre od Telekomu. 
      Ďakujem za odpovede.
    • Od Tomec27
      Ahojtepotreboval by som poradit vo spravnom vybere wifi routra. Zatial mam 2 mozne modely a to Asus TUF-AX5400 a TP-Link Archer AX73. Router bude zapojeny za modemom od Telekomu ,Rychlost bude 700/140Mb/s. 
      Ktory by bol vhodnejsi , pripadne aky je spolahlivejsi? 
      Alebo co by ste doporucili do 150€. Dakujem velmi pekne za odpoved