ASUS DSL N16

Otázka

• 0

Pekný deň prajem,  mám doma router ASUS DSL N16 vedel by som tam rozbehnúť VDSL2 internet od telekomu ?  Videl som staršie príspevky, že mu to nešlo ale potom vydal Asus aktualizáciu firmwareu, viď prílohu, že tam je už aj VDSL2.   Má doma niekto tento typ routra ? prepojený s VDSL 2 ?  Tuším od dnešného dňa ma Telekom nový cenník služieb pre VDSL a tiež aj zmeny, a v článku od žíve.sk  som sa dočítal, že prejsť vedia na tie nové služby aj zákazníci s existujúcou viazanosťou. 

asus dsln16.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pekný deň prajem,  mám doma router ASUS DSL N16 vedel by som tam rozbehnúť VDSL2 internet od telekomu ?  Videl som staršie príspevky, že mu to nešlo ale potom vydal Asus aktualizáciu firmwareu, viď prílohu, že tam je už aj VDSL2.   Má doma niekto tento typ routra ? prepojený s VDSL 2 ?  Tuším od dnešného dňa ma Telekom nový cenník služieb pre VDSL a tiež aj zmeny, a v článku od žíve.sk  som sa dočítal, že prejsť vedia na tie nové služby aj zákazníci s existujúcou viazanosťou. 

asus dsln16.PNG

Pojde to v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od roman381
      Zdravím, vlastním router Vigor 2860Vn-plus, ktorý funguje bez problémov s VDSL linkou v meste. Potrebujem ho však zapojiť na inom mieste (obec - takisto VDSL), kde sa mi to nedarí ani po použití rôznych nastavení. Vie niekto poradiť, či je chyba u mňa alebo su na týchto rôznych miestach iné typy ústrední a tento Vigor nerozchdím? Na oboch miestach fungujú bez problémov Speedport routre od Telekomu. 
      Ďakujem za odpovede.
    • Od Tomec27
      Ahojtepotreboval by som poradit vo spravnom vybere wifi routra. Zatial mam 2 mozne modely a to Asus TUF-AX5400 a TP-Link Archer AX73. Router bude zapojeny za modemom od Telekomu ,Rychlost bude 700/140Mb/s. 
      Ktory by bol vhodnejsi , pripadne aky je spolahlivejsi? 
      Alebo co by ste doporucili do 150€. Dakujem velmi pekne za odpoved